Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás egy olyan ok lenne ami kettéválasztana minket, vagy egy ok ami miatt rájöjjek ő az igazi?

Figyelt kérdés
22 nő vagyok 5éve élek a párommal, nekem ő volt az első. A kapcsolatunk igazán viharos sokat veszekedtünk mert ő szeretné ha én olyan konyhában ülö cseléd tipus legyek én meg csak egy kis gondolkodást és megértést akarnék,ami sokszor vitába torkollott de voltak nagyon is jó részek is,s nem birjuk egymás nélkül, olyan se veled se nélküled. Szeretem mert az egyetlen ember aki így szeret és véd engem. de 5 hónapja volt egy nagy vitánk akkor elváltunk és én megcsaltam őt egy olyan férfival akivel csak barátok voltunk, 12évvel idősebb nálam , s aki igazi lelki társam.Nem mondanám, hogy megbántam és nem azért mert gátlástalan vagyok, hanem mert olyan érzéseket hozott ezelő belőlem amit előttte nem érzetem, A párom jó ember de vannak dolgok amikben nem passzolunk és sosem fogunk. És a másik férfival ez tudom nem így lenne. Azonban félek elhagyni a párom akit szeretek, de valahogy mégis hiányzik a másik, s gyötör a lelkiismeret furdallás, mert nem tudom miként döntsek.. Volt már vki aki megcsalta a párját és titokban tartotta a félrelépést?vagy aki kilépett a másik miatt? Akármilyen tapasztalat hasonló szituban?
2011. márc. 21. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben a sztoriban nem a megcsalás a lényeg, hanem hogy olyan emberrel vagy, aki nem olyan amit elvársz tőle és fordítva, de nem akarod elhagyni valakiért akiről azt gondolod, hogy a lelki társad. Szerintem ezt így gondold át.
2011. márc. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam. A pasim a lelki társam volt, nagyon szerettem de valami hiányzott. Megismertem egy nálam 12 évvel idősebb fiút, akivel úgy éreztem ő az igazi. Végül szakitottam a pasimmal, és összejöttünk. Egy ideig jó volt, de aztán rájöttem, hogy nagy hibát követtem el. Nekem is úgy tűnt, hogy benne megvan az ami a pasimból hiányzik és hogy ő számomra a tökéletes. Ma viszont azt látom, hogy a régi pasimtól sok dolgot kaptam, amit akkor nem értékeltem. Csak azt tudom javasolni, hogy nagyon gondold át mit teszel. Ha el tudod képzelni hogy a jelenlegi barátoddal leéld az életed, akkor inkább maradj vele. Nekem annak idején meg kellett volna szakítanom minden kapcsolatot az új fiúval, és a barátomra öszpontosítani, csakhogy szerelmes voltam és nem tudtam ezt megtenni.
2011. márc. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hogy a fő kérdésedre is válaszoljak: minket kettéválasztott a megcsalás, de közben rájöttem hogy ő volt az igazi.
2011. márc. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár nem megcsalás, de az exem a szakítás után azonnal összejött egy sráccal. (Meggyőződésem, hogy megcsalt volna, ha nem dobom.) Tervezgette a közös jövőt a sráccal. Egy hónapig...

Még mindig, vagy inkább már megint féltékeny...

2011. márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na látod, tipikus idióta vagy te is.

Tudod mi az amit csinálsz?

Majom-effektus. A majom addig nem engedi el az egyik ágat, amíg meg nem fogja a másikat. Te ugyanezt csinálod, csak azért nem engeded el az előző pasidat, mert a másikban még nem vagy elég biztos.

Elég nevetséges egy viselkedés. Makk-makk

2011. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!