Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíts kérlek Mit vegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok, a barátomnak most lesz a névnapja (19éves)

és fogalmam sincs, hogy mit vegyek vagy csináljak neki :(


születésnapjára már csináltam képkeretet meg előhívattam az egyik közös képünket, vettem már neki karórát karácsonyra, parfüme most épp van, gravírozott kulcstartó vagy öngyújtó nem jó ötlet, mert szerencsére nem dohányzik, és kulcsokat sosem hord magánál, már rajzoltam is neki régebben, plüssállatot is adtam már, és most tényleg semmi ötletem, pedig már régóta együtt vagyunk, és ismerem...


Tudom hogy így nehéz, de azzal is segítetek, ha megírjátok, hogy mit szoktatok, a fiú testvéreteknek, barátotoknak, párotoknak venni névnapra vagy szülinapra. :)

Előre is köszönöm a válaszokat

17/L


2011. márc. 20. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jo, hogy itt nalunk meg a nevnapnak a foglamat sem ismerik!

Egyebkent, amiket vettem mar: a kedvenc filmje Blue-ray-en, az Iphone-jahoz mindenfele kiegeszitot, vicces polo, elektromos borotva, pizsama, phillips wake up light, kedvenc focicsapat meze stb

2011. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :) ezek valóban jók, kedvenc focicsapat mezre én is gondoltam mert pont a múltkor nézett ki egyet, csak az nagyon drága, azt inkább születésnapra vagy karácsonyra...

névnapra csak max 2000forint értékben szeretnék, és annyiért csak felesleges dolgokat lehet venni fociacsapatos dolgok közül :(

2011. márc. 20. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most légy rendhagyó, és ne tárgyakban gondolkodj. Mondjuk süss neki sütit, vagy vidd el a legközelebbi állatkertbe/vidámparkba, vagy ha jó idő lesz épp aznap, akkor menjetek el piknikezni, ezek mind olyan jók :) vagy lepd meg egy koncertjeggyel/színházjeggyel/mozijeggyel, amelyiket szereti, nagyjából -mondjuk nem mindegyik- meg is vannak ezek 2000 forintból kettőtöknek :)
2011. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az én barátomnak is most volt a névnapja:)

én süthető gyurmából csináltam neki egy kis barit..egy szivecskével..nagyon tetszett neki..főleg azért, mert én csináltam:)

sok sikert

2011. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úúú köszönöm ezek tényleg nagyon jó ötletek :) akkor megpróbálok kreatív lenni, köszi a segítségeket :)
2011. márc. 20. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!