Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek adjatok ötletet! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok ötletet! Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Barátom szülinapja majdnem Karácsonykor van!Évek óta együtt vagyunk,szóval a hagyományos parfüm,fényképes párna, bekereteztetett kép, fényképalbum stb ajándékok nem jöhetnek szóba!Valami különlegeset szeretnék!Igazából mindennek örül,ami meglepetés,de ötletem sincs! Kb 15 ezret szeretnék költeni a sznapjára és Karácsonyra együtt.A másik gond,hogy a szülinapját családban ünnepeljük,így a szexi csábító fehérnemű téma sem jöhet szóba,maximum az ünneplés után!Gondoltam,hogy az ajándék egyik része valami szexuális tartalmú dolog lenne,amit külön átadok,de van már bilincs, péniszgyűrű,vibrátor,így ilyen témában sincs ötletem!Valami olyan is kell,amit át tudok adni a szülei elött is!Előre is köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 16. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

^^

én elég kreativ vagyok..

ha van hobbija, abba az irányba tapogass...

ha.. dohányzik vagy szereti a jó italokat akkor megint egyértelmű.

a dohányosoknak ajánlani tudom a Nargilét. Sokan tévesen kábszernek hiszik, pedig csak arról szól hogy dohány helyett aromás aszalt gyümölcsöket szivnak széndarab alatt hevitve. ^_^

ital: vannak csudiszép bortartók, és lehet pár helyen kapni névre szóló cimkézett bort.

nagypapám imádta az ilyet.

a cimkén ez szokott állni. "ezt a xy bort xy személy részére palackozták ...ekkor"

jópofa.

gravirozott toll, vagy egyéb eszköz amit munkahelyén használhat. szerintem ma már lehet olyan USB-t is kapni XD


bár emlitetted, és ki is lőtted én valentin napra a páromnak egy fotósnál csináltattam képeket. nem sex jellegüek, és a fél éves lányunk is rajta van, de ez gondolom nálatok nem bizti h jó ^_^


ruhák, kesztyü sapi egyéb átlagos dolgok kilőve. XD


ha mindneképpen áldozol rá akkor nézz ki neki egy jobb órát és gravirozz a hátuljára valami szépet.

lehet idézet, vers, első randitok dátuma, vagy valami amit csak ketten értetek.


én erősen gondolkodom, hogy páromnak a házassági gyürüjét ellopom és bele gravirozom a gyűrűk ura monológot XD


"Egy gyűrű mind fölött, Egy gyűrű kegyetlen,

Egy a sötétbe zár, bilincs az egyetlen,"


XD


sokak szerint elcsépelt, de nekem tetszik a kisherceg idézet is.:

"jól csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos az a szemnek láthatatlan."


remélem találsz jó ötletet a felsoroltak között. ^__^

2008. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a barátod egyik fiú ismerősét, hátha vele beszélt olyan dologról ami segíthet neked a választásban. Ha szeret barkácsolni, akkor egy szerszámnak biztosan örülne. Ha érdeklik a számítógépek, akkor sokféle kiegészítőből választhatsz.


A szexi ajándék kategória. Csipkés fényes combfix harisnya mint esti meglepetés (ha még nem próbáltátok).

2008. nov. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!