Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lesz gáz ha ezt teszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lesz gáz ha ezt teszem?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi az életemben, aki már el vitt magához is, voltak dolgok amik történtek köztünk,nemrég 1 hete találkoztunk.Most látom hogy kezd össze melegedni a volt exével, és annyira feltűnően csinálják FB-on! Mivel hétvégente vagyok csak fent mert ott tartom a kapcsolatot sok mindenkivel. Gáz ha letörlöm a pasit? Nem bírom nézni hogy ott enyelegnek!
2011. márc. 20. 17:28
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem gáz. Legalább így látja, hogy nem érdekelhet mindenkit "Örökké". Én tuti ezt tenném. Ha esetleg meg érdekled még kicsit a pasit és látja, h törölted, tuti megkeres... Akkor meg eldöntöd örülsz-e vagy sem.
2011. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki nem fossa le, hogy gáz? Töröld le, aztán kész.
2011. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!