Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátok vagyunk vagy mégsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok vagyunk vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam nagyon jóban vagyunk rengeteget baromkodunk és nevetünk és jókat is szoktunk beszélgetni... de pénteken olyan volt velem mintha nem is léteznék hozzám se szólt semmi a bnőmmel meg ott hencegett tudom hogy nem járnak... nagyon rossz elveszteni egy barátot és én nem akarom :/ mit tegyek hogy ne nézzen át rajtam? mi történhetett vele? nagyon aggódom... 15/L ja és amikor elakartam köszöni akkor se köszönt vissza hanem ment tovább
2011. márc. 20. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt miért a párkapcsolatok témakörbe írtad?
2011. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolj csak bele.. elvégre te sem vagy mindig ugyanazokkal az emberekkel. Neki is kell néha az, hogy dumáljon egy kicsit mással. Ezen ne parázz...attól még barátok vagytok. Hogy miért nem köszönt vissza? Hát ezt csak ő tudhatja. :)
2011. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. márc. 20. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!