Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő újbóli meghódítása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő újbóli meghódítása hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hét szünetet kért hogy kitisztuljon a feje, de nem 100% hogy visszajön! A 3 hét szünetben tegnap elrontottam hogy be pánikoltam mert van egy csomó családi probléma még, és ő vele se tudtam mi a helyzet és felhívtam! Nah most én semmiképp nem fogom keresni őt, de ha letelt a 3 hét akkor mit mondjak neki? Hogyan hódítsam vissza?

Köszönöm!


2011. márc. 20. 16:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Most egyenlőre a reménytelenséget átvette bennem a várakozás és izgalom! Barátnője is biztat! :)

Remélem ad majd egy esélyt nekem! :)

2011. márc. 21. 06:46
 12/17 valaki112 ***** válasza:
Biztos vagyok benne :D Szurkolok ;)
2011. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. márc. 22. 10:54
 14/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap telt le a 3 hét. Én vettem rózsaszirmokat meg mindent, nagyon bekészültem. Reggel fel is hívott de azt mondta nem tud feljönni Pestre mert nincs pénze majd pénteken. Mondtam neki hogy akkor kimegyek elé és fizetem az útját. Erre az a válasz jött hogy nem akar átjönni hozzám. Felhívtam de a barátnője vette fel hogy majd visszahív, de most valami van. Hívott is de nem tudtam felvenni, visszahívtam és az iskolaorvos vette fel, mert matek órán elkezdett sírni meg remegni, izzadni és elájult. Délután felhív ennyiben maradtunk. Fel is hívott, megbeszéltük hogy pénteken feljön Pestre. És azért lett rosszul mert nem tudott feljönni és erőszakoskodtam kicsit. Megkérdeztem hogy egy kicsit hiányzom e neki, hogy a szívében egy kicsit benne vagyok e még és hogy elhiszi e hogy tudok olyat mondani amin meg fog lepődni. Mindenre igennel válaszolt!

Én írok egy füzetet amiben van egy napló minden napról és a végén egy levél amiben leírom a gondolataimat és hogy mit szeretnék kérni tőle! Ezt remélem elolvassa pénteken és rábólint a kérésemre.

Szerintetek van még remény?

2011. ápr. 6. 14:34
 15/17 valaki112 ***** válasza:

Szia! Én vagyok megint :)

Szerintem még van remény. Biztos szeret téged.

De ez nem tiszta: miattad ájult el az órán?

2011. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Azóta a helyzet még bonyolultabb lett. Azt mondta azért lett rosszul mert nem tudott felutazni aznap Pestre és azért készült ki mert én kikészültem miatta. Végül pénteken találkoztunk. Azt mondta már nem úgy szeret ahogy kéne. Odaadtam neki a füzetet, végigsírta. Kicsit én is elsírtam magam, megölelt, vigasztalt és végül azt mondta akkor legyen egy próbaidőszak. Kértem egy csókot tőle, először nehezen de végül könnyen adott egyet. Életem legszebb pillanata volt :( Végül megbeszéltük hogy egy hét múlva találkozunk és megpróbáljuk.

Nah de...

Tegnap előtt temetés után felhívtam mert nemjól voltam, kicsit jól esett volna hallani a hangját. De már ő valami olyasmit mondott hogy ha nem szeretné a próbaidőt akkor...Nem emlékszem a végére. Most végül az van hogy megint nem keresem péntekig, addig barátnője beszél vele.

Semmit nem veszítene a 2 héttel vagy egy hónappal szerintem. Nekem ez az időszak kell ahoz hogy el tudjam engedni és barátként tudjam kezelni. Addig nem megy amíg nem próbáltuk ki úgy a kapcsolatot hogy amiket változtatnék azok kipróbálva legyenek. Azt mondja hogy ha próbaidő lesz és utána mégis nem még mindig akkor megint kezdődik elölről minden, én kikészülök és ő is miattam. De ez nem így lenne. Bárcsak felfogná.

Amúgy szerintem nem lehet így kiszeretni az emberből. Beleunt egy kicsit a kapcsolatba..Ha megadná akkor lehet jobban belém szeretne mint előtte...de nem biztos...

Én csak egy próbakapcsolatot kérek tőle...

2011. ápr. 14. 09:19
 17/17 valaki112 ***** válasza:
Írj privit, megadom az msn-em vegyél fel és ott könnyebben tudok segíteni :D (megintcsak én voltam)
2011. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!