Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő újbóli meghódítása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő újbóli meghódítása hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hét szünetet kért hogy kitisztuljon a feje, de nem 100% hogy visszajön! A 3 hét szünetben tegnap elrontottam hogy be pánikoltam mert van egy csomó családi probléma még, és ő vele se tudtam mi a helyzet és felhívtam! Nah most én semmiképp nem fogom keresni őt, de ha letelt a 3 hét akkor mit mondjak neki? Hogyan hódítsam vissza?

Köszönöm!


2011. márc. 20. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát... én mint nő, ilyenkor tuti a nagyobb figyelemre vágynék.

Szerintem nem baj, hogy felhívtad, én még direkt örülnék is neki.


De mondjuk baromi romantikus, ha tudod, hogy napközben merre jár, és csak úgy eléállsz egy szál virággal. Semmit nem kell mondani, érteni fogja.

Vagy az ablaka alá kövekből kiraksz egy szivet...


Persze, ismerni kéne az egész szitut, lehet, hogy túl rámenős voltál és nem kapott levegőt, ezért kért szünetet, és akkor ezek nem jó megoldások...

2011. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos megfojtottam a szeretetemmel. Nem vágyik más pasira elvileg. Csak a barátnőire. És hiába hívtam fel tegnap, idegesítette és a lényeget el se tudtam mondani neki, hogy ez mind megváltozna!

Szóval köszönöm a választ, de ezekkel pont rontanám a helyzetet!

Igazából én tervezek arra a napra amikor lejár a 3 hét, de ha Nemet mond, akkor meghalok!

2011. márc. 20. 16:29
 3/17 A kérdező kommentje:

Én írok egy naplót a szünet kezdete óta! Beleragasztok közös fotókat, és a végén egy hosszú levél is lesz amiben mindent leírok, mi változna és ilyenek!

Kimegyek elé és megkérem jöjjön át!

A füzet rajta egy rózsával, hideg pezsgő, gyertyafény és rózsaszirmok szétszórva. Befogom a szemét és bevezetem a szobámba!

És én csak egy próbaidőszakot szeretnék tőle kérni! :(

2011. márc. 20. 16:32
 4/17 valaki112 ***** válasza:

Hidd el, én is ugyan ezt éreztem mint amit a barátnőd.

Ilyenkor szerintem hagyd egy kicsit, had tisztuljon ki a feje, aztán majd ha kitisztult, ő fog jönni hozzád.

Csak legyél türelmes :)

2011. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

És te is azt érezted hogy szereted, de nembiztos hogy úgy ahogy kell?

Nagyon félek hogy ezzel a telefonnal elrontottam mindent, de okkal borultam ki! Csak nem akarom neki elmondani, mert akkor ő is ki lenne :((

2011. márc. 20. 17:03
 6/17 valaki112 ***** válasza:

Elmondom én mit érzek lehet hogy ez segít:

Én nagyon szeretem a fiút, de valahogy mégis kell egy kis távolság, főleg a kapcsolat elején voltam nagyon távolságtartó.

Nem tudom miért, csak valahogy olyan érzés hogy se vele se nélküle.

Lassan ez az érzés is elmúlt és most minden jó :DD

De idő kell hogy elmúljon, mindenkinél változó hogy mennyi.

2011. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 valaki112 ***** válasza:
16:57 voltam :)
2011. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nálunk is ez a helyzet!

Szerintem minden rendben lesz akkor velünk is! :)

És készülök a meglepetésére!! :)

Köszönöm szépen hogy írtál!!! :)

2011. márc. 20. 20:17
 9/17 valaki112 ***** válasza:

Nagyon szivesen :)

Örülök hogy segíthettem :D

2011. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 valaki112 ***** válasza:
Ha van/lesz még valami szivesen segítek majd :D
2011. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!