Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell jól csókolózni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól csókolózni? Egyáltalán hogy kell?

Figyelt kérdés
Húúúú.. hát eljött a nagy pillanat:D... Barátnő meg minden csak annyi a baj, hogy nem csókolóztam még. Szeretném megkérdezni, hogy pontosan hogy kell, csak azért hogy tudjak valamire alapozni:D Igazából csak kicsit parázok miatta, mert olvasgattam hogy jön magától meg minden, de azért bennem van egy kis félsz, mert mi van ha...? Kérlek írjátok le elsőnek szerzett tapasztalataitokat, mit hogy csináljak!! Köszönöm előre is 15/F
2011. márc. 20. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:

ez tényleg magától jön,én az első csóknál eléggé beparáztam,még a szememet sem csuktam be,igaz nem is számítottam a csókra,de ne görcsölj rá,menni fog az,a szemedet azért csukd be csók közben

17/L

2011. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne úgy kezdd, hogy egyből ledugod a nyelved a torkán.. Ezt is fel kell vezetni. Pláne, ha első csókról van szó köztetek. Először csak megpuszilod a száját, ebből adsz neki így párat, majd jöhet egy kis nyelves "tapogatózás" is - értem ez alatt, hogy a száját megnyalod kicsit egy puszi közben. Olyan "ismerkedős" dolognak fogd fel. Utána pedig (persze csak ha ő is nyitja a száját) mehet a nyelves csók. Szépen, finoman, lassan betolod a nyelved, közben "odadörzsölöd" az övéhez, és kijjebb. Sokan mondják, hogy körbe-körbe, de az egyáltalán nem jó technika (tapasztaltam..). Inkább ki-be játék :) És ez mehet szájrapuszis megszakításokkal.

Remélem nagyjából el tudod képzelni a leírtakat. Nyilván ne ez pörögjön a fejedben, miközben csinálod, hanem tényleg add át magad az élménynek, de ez egy jó technika alapja.

Majd írd már le milyen volt :)

2011. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd Hány éves ? :) ő csókolózott már ?
2011. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő is nem rég lett 15 és asszem volt már egy barátja szóval igen...
2011. márc. 20. 13:58
 5/9 A kérdező kommentje:
ezért is nem akarok "felégni"
2011. márc. 20. 13:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Fontos dolog az első csóknál, hogy lassan, gyengéden, lágyan csókolj!Ne nyomd a szád erősen hozzá a lányéhoz, jobban fogjátok élvezni a csókot mindketten, ha éppen csak hozzáérsz a száddal az övéhez. Ellenkező esetben ráadásul könnyen összekoccanhat a fogatok:S, ami elég fájdalmas, és kiábrándító érzés.


Tehát közelíts lassan, és közben kicsit döntsd oldalra a fejed, hogy ne érjen össze az orrotok... csak a szátok. Adj egy hosszú "puszit" a lány egyik ajkára, majd távolodj el kicsit:D és újra csókold meg. Ezúttal nyújtsd ki kicsit a nyelvedet is, és finoman (de tényleg csak nagyon finoman és kicsit) nyald meg az ajkait. Imádni fogja!


Vagy pedig elösször az ajkát "harapdáld" a felsöajkaddal meg a nyelveddel az ö ajkát.

2011. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigieket nagyon hasznosak voltak!!!

további commenteket is várok "tapasztalat nyerésre"

2011. márc. 20. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszoló vagyok. ne parázz:D az alapokat tudod kis önbizalom:D am ma tervezed?
2011. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát valószínűleg szombaton, mert már randiztam vele meg minden msn-en is tartom a kapcsolatot és látom benne hogy ő is többet érez irántam... Aztán majd szombatig elmondom neki, hogy többet érzek iránta és szerelem meg a velejárók... Aztán szombat :D:D
2011. márc. 20. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!