Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Barátom szakított velem, azért, mert nagyon összevesztünk, és eltört benne valami. Előtte hihetetlenül szeretett 1 évig, és nagyon szerelmes volt, de mivel megbántottam, nem bírt sok éjszakán át aludni, összezavarodott.Csalódott bennem. 1 hétre rá szakított, mert azt mondta, nem szerelmes, csak szeret. És azt, "hogy szakít, mert nem hiányzok neki,de ha mellette vagyok, akkor nagyon jó, de mikor nem vagyunk együtt,akkor nem érez semmit". Mindennek már 1 éve, amint látjátok, nem tudok túllépni, viszont a kérdésem az lenne, hogy hogyan szerezhetném vissza.Nem beszéltük meg a szakítást rendesen, pedig azt kellett volna. Nincs most barátnője, mindig otthon ül. Nem beszéltünk a szakítás óta, de ha néha összefutunk valahol, nagyon zavarban van, furcsán viselkedik, csak halkan köszön. Nekem ő volt a mindenem, és ilyen barátom soha többé nem lesz már, az biztos.

17/L és a volt barátom 16/f


2011. márc. 20. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú szerintem hagyd a csudába..Főleg h kijelentette h már nem szeret....:/
2011. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már nem is szeretett.Ezért szakítani mert beszóltál neki dedós dolog.Nem kellesz neki ennyi.Lépj túl rajta mert még fiatal vagy.Van még más férfi is a világon meglátod.
2011. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szegezd neki egyenesen a kérdést, hogy tud e még téged szeretni. Ne engedd, hogy kibújjon az egyenes válasz elől. Legyél rámenős. Nektek kell tisztázni, hogy lehet e még valami. Ha nem, vagy bizonytalan, akkor lépjél túl rajta.
2011. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

2. válaszoló, ez a soha nem is szeretett dolog nem igaz. Tudom, hogy nagyon szerett.

Az a kérdés, mit tegyek, hogy újra összejöjjek vele?

2011. márc. 20. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!