Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak! Adjak még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak! Adjak még egy kis időt vagy nekem kell lezárni?

Figyelt kérdés

3 hónapja megismerkedtem egy pasival.Eleinte tényleg megbeszéltük, hogy hagyjuk a dolgok menjenek maguktól, aztán a többi kialakul magától.

Sajnos mivel távol lakunk egymástól, nem tudunk túl sűrűn találkozni.

Ő egy olyan férfi, aki soha nem fogja kiadni azt, hogy esetleg valaki többet jelent neki.Ebből a szempontból egy nagyon nehéz eset. Játssza a kemény férfit, de közben csak megzavarta, hogy egy ilyen lány került mellé, és nem tud mit kezdeni ezzel.

Viszont nekem kezdett elegem lenni abból, hogy ő csak játszik velem, az egyik nap hiányzok,máskor meg két napig nem is ír vissza.Az utóbbi héten meg szinte teljesen leállt a kommunikáció, csak egy-egy mondat.

Eldöntöttem adok egy hetet,nem keresem.Hátha így rájön, hogy tényleg hiányzok!Ha magától nem jelentkezik, akkor legalább tudom, hogy az érdeklődés eddig tartott.


2011. márc. 20. 10:10
 1/4 Kingaa1 ***** válasza:
te tudsz egy hetet adni ugy h nem beszélsz? huha... gratulálok... én sose birok nyugton ülni, egyszer egy hétig belázasodtam, meg hidegverejtékeztem meg majdnem elájultam amikor olyan irt... lehet h túl szerelmes vagyok, de ha nem lennék se hagynám én egy hétig komunikáció nélkül, mert szomorú lennék végig, és a környezetre is hatással van...
2011. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne csak egy hétig hagyd, hanem végleg, az ilyenekre kár az időt pazarolni, vagy nem érdekli az egész, vagy csak játszik veled... milyen az, h nem ír...akkor te se írj s kész
2011. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasi nem éri meg. Nem kellesz neki eléggé, semmi értelme. Menjen az útjára... Én nem keresném többi, az ziher!
2011. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sya,ismerős a helyzet(ed),én is ebben vok!!nem fogod kibírni,én sem pedig megfogadtam hogy ha 1 hétig nem keres,hagyom az egészet,de pl 9-10 nap múlva jelentkezett,és akkor mondott valamit megmagyarázta,mért nem hívott stb,és én hittem neki,lehet még olyat is elhittem amit épp ésszel nem tettem volna soha..nem tudom elmagyarázni a mi kapcsolatunkat,eléggé érdekes,eddig rettenetesen ragaszkodtam,és bántott pár dolog,most már ott tartok lassan,hogyha hív hív ha nem nem..néha vannak olyan megnyilvánulásai h falnak tudnék tőle futni,néha pedig olyan édesnek és őszintének hangzik amiket mond h iszom a szavait..nem jósolok sokat ennek az egésznek,de amíg tart és pár perce jó,élvezem....és ennyi kb...ha privibe is megszeretnéd dumcsizni tapasztalatot cserélni,írj nyugodtan...
2011. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!