Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi fáj jobban? Ha elhagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fáj jobban? Ha elhagy a párod, vagy ha soha nem volt senkid?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 23:32
 1/8 Futurare ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy milyen kilépni a világűrbe.... nem fáj a hiánya. Ha viszont megszűnik az, ami nagyon jó volt, akkor mint ha lángolna a lelkem.
2011. márc. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt barátnőm, de szerintem nagyobb fájdalom, hogy ha nincs. Most ha szakítasz a pároddal az a fájdalom nem tart olyan sokáig.


Ha már ott tartasz, hogy elhagyod a párod akkora legalább lesz már egy kis tapasztalatod.


17/f

2011. márc. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem jelenleg a 2.k faj jobban,eddig meg nem volt soha baratnom :S


17 F

2011. márc. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem elég sokat kellett várnom az első szerelemre, akivel aztán szakítottunk, merem állítani, hogy az a jobb, ha soha nem volt. De ezt olyan kapcsolatra értem, amikor tényleg szerelmesek vagyunk.
2011. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden fáj, ami kellemetlenül ér! Mind a kettő fáj és mind a két esetben nincs senkid. Hogy melyik fáj jobban? Nekem mindkettő egyenlő értékű, mivel az eredmény nulla. Volt barátnőm és nagyon fájt. Amikor nem volt barátnőm akkor az fájt nagyon. Ha bele lépek egy szegbe majd akkor az is nagyon fog fájni és azon fogok gondolkodni, hogy mi fájhatna jobban.
2011. márc. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyetértek a 3. válaszolóval, csak még annyit hozzátennék hogy:

Ha volt valakid legalább vissza tudod idézni az együtt töltött perceket, ha meg senkid sem volt soha, azt sem tudod milyen megölelni a szerelmedet. 15l

2011. márc. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az, ha soha nem volt senkid. Ha már volt legalább egy párkapcsolatod, akkor elhiszed magadról, hogy képes vagy rá, hogy bármikor lehet, míg ha nem volt, akkor egy idő után már önmagadban is kételkedni kezdesz.
2011. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!