Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért kavar be nekünk mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kavar be nekünk mindig?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h van egy barátom 3 hónapja és az exe folyton be kavar a kapcsolatunkba!

folyton engem kritizál meg rám hárit dolgokat.. pl volt olyan h kitalálta h ő összejár a barátommal még meg h nem hagyja h én elvegyem tőle és mindig közénk akar állni:(

olyan is volt h azt mondta h tudja h nálam ő sokkal szebb de h én ezért ne szomorkodjak..:S ezmi máár??? jó nem mondom azt h csunya lány de miért mondogat ilyeneket? h ő sokkal szebb mint én és h nyugodjak bele..

kérlek adjatok tanácsot h mit tehetnék mert már nem birom:(

amugy a lánynak is van barátja már 1 vagy 2 éve.


2011. márc. 19. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
f é l t é k e n y
2011. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az egész arra meg ki h téged "megalázzon" h te kevesebbnek érezd magad. de ne tedd, ilyen helyzetben az a legjobb ha meg se hallod amit mond, tudom h ez nagggyon nehéz, de ha ilyen van akkor ne is foglalkozz vele mintha ott se lenne, hidd el az nagyon rosszul fog neki esni ha levegőnek nézed, és észre sem veszed!!!!!! direkt akar idegesíteni, de ne felejtsd el kivel van a pasi????? veled! nála te vagy a befutó, nem az a másik csaj, és lehet épp ez böki az orrát a scajnak!
2011. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen arra már én is kezdek rájönni h valszeg azért csinálja ezt mert féltékeny.. és arra gondoltam h még mindig szeretheti a párom..:/

de nem értem akkor miért van pasija..

a kapcsolatukról annyit tudok h nagyon szerették egymást a barátom is a csajt..

2011. márc. 19. 20:31
 4/6 A kérdező kommentje:
*páromat
2011. márc. 19. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:

a csaj biztos még szerelmes a barátodba, és böki a csőrét, h ő téged választott, ilyen egyszerű.

h mit csinálj? semmit, add önmagad,legyél érdekes a barátod számára, elvégre téged választott, nem a másik lányt.

A szépség meg 1 relatív fogalom, v.kinek egyik a szebb, v.kinek a másik. A csaj így akar v.miféle elégtételt érezni, h azt mondja... nalám, te megkaptad az exét, de mégis ő a szebb, és a gyerek nem tudja, mit veszített...ezzel ápolgatja a sértett hiúságát.

nem kell felvenned, hiszen csak kisebbségi érzése van, az önbizalma megingott.

Ha van barátja, mondd neki, h foglalkozzon vele, ne veletek, ill. a barátoddal.

ha nem segít, mondd meg a barátjának, h úgy érzed, örökké az exeden lóg...ez talán segít, akk az ő barátja megbeszéli vele a dolgokat, és vlsz kicsit féltékeny lesz, a csaj le fog állni.

egyébként azt nézd, h a barátod vevő-e a lány közeledésére...m ha igen, akk van gáz. akk hagyd a srácot is elmenni a csudába, m nem érdemes kitartani olyan mellett, aki megcsalna.

2011. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kitalálja, hogy összejár a barátoddal, továbbítsd az üzenetet az ő barátjának:>
2011. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!