Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OneFlyingGirl kérdése:

Fiúk neketek bejönnek a ducibb lányok?

Figyelt kérdés
Fiúk, ahogyan a kérdésben is olvashattátok, neketek bejönnek a ducibb lányok? Csak azért kérdezem, mert én nem vagyok nádszál termet, de kövér se, és még soha nem volt barátom....Jaj, amúgy még vörös a hajam, talán ez is ok arra?
2011. márc. 19. 17:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

17:55-ös vagyok

Hallod a lottón is így kéne nyernem, eltaláltam, tényleg jól nézel ki :D

Merre laksz amúgy?

2011. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ha te ducinak képzeled magad, ott valami gond van.

Inkább ezzel foglalkozz.


A fiúknak bejössz, ne félj - amelyiknek nem, az oda se megy hozzád. Amelyik odamegy, az nem véletlenül megy :-)

2011. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

17:55 Az titok! XDDD

19:05 Hát a sulimban a többiek mellett nagyon is ducinak látszom. Ha az osztálytársamat hozzám állítanák, szinte a kétszerese vagyok. XD

2011. márc. 19. 19:12
 24/27 anonim ***** válasza:
67%

Az osztálytársad elég csúnya lehet, ha annyira vékony, te viszont szép vagy, legalábbis az alakod biztosan :)

Amúgy minden nő kövérnek tartja magát, kivéve aki tényleg kövér :D

2011. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem sincs bajom a ducibb csajokkal.
2011. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
65%

bocsi, én nem vagyok fiú de ha hozzászólhatok...TE??? DUCI??? kérlek, ne agyalj ilyen hülyeségeken! nagyon szép alakod van, és ha ezt egy tök ismeretlen csajszi írja akkor elhiheted neki. Figyelj! Én is kövérnek tartottam magam mikor 45 kiló voltam, egyik fiú sem nézett rám...lefogytam 36-ra, és akkor meg főleg nem. Megtanultam h:

EL KELL FOGADNOD A TESTED!!! alakítani rajta lehet de el kell fogadnod!!!

2011. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hát a határt egy kicsivel átléped, de még nem vagy rossz.


Amúgy tény, hogyha egy lány vékony, akkor az nagy valószínűséggel szép!

2011. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!