Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy modjam meg neki?

Figyelt kérdés

hogy modjam el az expasimnak h terhes vagyok (biztos h tölle van mert ő volt az utolsó akkivel voltam)

2hónapja nem is beszéltük, van új barátnője meg minden

még a szüleimnek se mertem elmondani és nekik h modjam el??


2011. márc. 19. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Így: Szia kedves exem, terhes vagyok tőled.
2011. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenekelőtt helyesen írj. Ezzel a nyelvtannal max 15 évesnek nézlek, abban a korban egy <sarcasm>KICSIT</sarcasm> gáznak érzem. De csak nyugi... bár szerintem kamu... nem is az, de a két hónap alatt nem volt gyanús hogy nem jött meg a menzeszed?

Amúgy veszel egy nagy levegőt és elmondod. Jobbat nem tudsz csinálni...

2011. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

am meg a 2honap alatt 1szer megvolt jah és ez azé nem tűnt fel mert még nem állt be rendesen....

jah és ha nem tudsz normális választ adni akk ink ne irj

2011. márc. 19. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2011. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16
2011. márc. 19. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
En nem az ex-em miatt aggodnek, hanem inkabb az miatt hogy mit szolnanak ra a szuleim :S Orulni biztos nem fog neki egyikuk sem... De az a lenyeg, hogy amikor megmondod nekik, negyszemkot mondd meg, es kimeld meg oket! A szuleid kozul a megertobb felnek mondd meg eloszor! Es egyebkent nem vedekeztetek vagy kiszakadt a gumi hogy terhes maradtal? Eleg gaz ilyen fiatalon gyermeket szulni, hiszen joforman te is gyerek vagy meg.(egesz 18 evig)
2011. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kiszakadhatot a gumi mert mi védekeztünk
2011. márc. 19. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!