Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan pár aki a GYK-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pár aki a GYK-n jött össze?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem a kérdés. Olyan gyakran látok itt ilyen kérdéseket, "hogy miért nem kellenek a normális fiúk/lányok?" stb. Egymásra talál a kereslet-kínálat, v. mindig csak a siránkozás megy?
2011. márc. 18. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
siránkozás természetesen meg egymás oltása
2011. márc. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ja főleg oltások. de néha átmennek emberek privátba :P

lehetséges hogy van valami. szexre jelentkező mindig van.

2011. márc. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ha nem lennének oltások, meg viccesen hülye kérdések, nem járnék ide.


Viszont látom, hogy sok az elkeseredett, magányos fiatal akik társkeresőnek szeretnék használni a fórumot. Ebben nem látok különösebb kivetnivalót, ugyanakkor érdekel, hogy mennyire sikeres ez a megközelítés.

2011. márc. 18. 23:50
 4/11 anonim ***** válasza:

Aki erre nyitott az megadja a lehetőséget hogy írjanak neki privátot. Aztán sose tudni mi hogy alakul, semmi nem lehetetlen ha az emberek már a honfoglalón is összejöhetnek, miért ne lehetne esélyt adni hogy akár itt is megtörténjen. Az biztos hogy én remek beszélgetőtársakat találtam itt.

26 ff

2011. márc. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

"Az biztos hogy én remek beszélgetőtársakat találtam itt.

26 ff"


Leszoptál néhány faszt, mi?

2011. márc. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pszt, ne hangoztasd. Nem akarom hogy most az összes csak idejöjjön, hogy nekik meg ezért nem jut férfi. :D

26 ff

2011. márc. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

*csak = csaj

Egyszer nyúltam amúgy bele egy trükkös kérdésbe, és 2 hétre rá kaptam egy válaszmailt egy sráctól, aki nem tudta már miért írtam neki, én meg még annyira se, merthoogy mit akarnék én egy fiútól. Aztán leesett hogy biztos szórakozott.

26 ff

Még év elején viszont a tinirandin kaptam egy sráctól egy felajánlkozást, egy rakás 20 éves vagy idősebb lánynak írtam egy se nem írt vissza napokig, egyik hajnalban belépek és akkor egyszercsak rámírt ez a srác, hogy de lepippantana, hát elküldtem magamban a jó anyjába. Töröltem is magam onnan.

2011. márc. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
GYK-n egymásra talált párok jelentkezését várjuk! :D
2011. márc. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én jelentkeznék :). Itt ismertem meg a páromat, akit nagyon szeretek.
2011. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerelem, szex témakörben?:D
2011. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!