Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el fog menni?

Figyelt kérdés

A barátom el szeretne menni egy club megnyitóra ahova régen sokat járt, de én nem szeretem ha bulizik,és ezt Ő is tudja, fél hogy el fog veszíteni ha elmegy bulizni.

Mikor még nem jöttünk össze, akkor is elment és megölelt egy másik lányt ,amit jóval később tudtam csak meg,lényegtelen....

DE Ti elmennétek bulizni ha a barátnőtöket ez zavarja?Persze nem szeretném korlátozni menjen nyugodtan, de az az este amikor Ő bulizni lesz,nekem maga a pokol lesz...


2011. márc. 18. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
El fog menni, előbb ki a házból, utána bele a ........ba
2011. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menjetek együtt.
2011. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért nem mész vele?

Mert nem szeretsz? ő mondjon le azért a buliról, mert te nem szeretsz bulizni, de te ne hozzál érte annyi áldozatot, hogy egyszer kibírnád?

Én sem szeretek bulizni(tudom ez senkit nem érdekel) de ha nem megyek a páromat elengedem, mert szeretem és bízom benne. És attól, hogy megölel és megpuszil egy másik csajt nem kaparom a falat, mert tudom, hogy engem szeret és hozzám jön vissza és nem ahhoz a lányhoz.

2011. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltatok.

Nem kértem hogy hozzon áldozatot,csupán megkérdeztem hogy el megy-e szerintetek.

Menjen nyugodtan,de kedves utolsó,ha már egy másik lányt megpuszil vagy megölel az engem már zavar,és nem érdekel ki hogy gondolja, az nekem már megcsalás,és nem érdekel az a kifogás sem hogy ivott, vagy csak jól érezte magát és nem tudott magáról.

A másik embernek ez fáj... de irigyellek hogy neked ilyen a természeted,és elviseled,hogy rajtad kivül mást puszil és ölelget.

2011. márc. 18. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor mindenki félrelép a saját rokonaival.
2011. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem rokonokra gondoltam, hanem más lányokkal a buliban.
2011. márc. 18. 22:26
 7/10 anonim válasza:

ne korlatozd le:D lehet kell nki egy kis "szabadsag", hagyd had menyjen, max esetleg kerdezd meg tolle h ne menyj vele?

;;)

2011. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egyszer elmegy bulizni, had érezze jól magát. Te nem szeretsz bulizni menni, lehet, hogy ő mást nem szeret csinálni, de a Te kedvedért mégis megteszi. Erre is gondolj, engedd had menjen el, és bízz meg benne. Ez a kapcsolatok lényege, a bizalom! :)
2011. márc. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szeret akkor nem fog megcsalni....
2011. márc. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"akkor is elment és megölelt egy másik lányt" ez ugye nem komoly?:'DD betegesen féltékeny vagy, nem bízol meg benne, egy hónapot adok és szakítotok, szia:)
2011. márc. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!