Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy jobban menjen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobban menjen?

Figyelt kérdés
Vannak fiúk, akiknek tetszem és énis tetszen nekik, aztán randizgatunk-összejövük és 2 hét múlva szakítunk.. nemtudom miért. Egyszerűen olyan rossz. Legtöbbször én szakítok a fiúkkal mert valahogy nemtudom elviselni hogyha valaki valamiben "nem felel meg az elvártaknak".. és annyira rosszul érzem magam. Hogyan lehet hosszabb kapcsolatom végre? Várjak amíg nem találkozom a megfelelő emberrel? És miért mondja minden fiú már a 2. randin hogy szeret? Butaság.. tudom hogy nem szeretnek és ez nálam már eleve egy rossz pont..
2011. márc. 18. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
nem biztos h butaság...vannak olyan emberek akik rögtön tudják érezni...
2011. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: ez hülyeség! Egykét, de én azt mondom több hónapon át nem lehetsz szerelmes egy emberbe. Lehet, hogy rettentően vonzódsz, fantasztikusan érzed magad valakivel, de az attól még nem szerelem. Velem ugyanez a helyzet, valami mindig hibázik egy fiúban. És igazából, tudom, hogy azért, mert keresem a hibákat bennük, hogy meglegyen az indok, hogy ne legyek vele. Mert nem akarok. Ha eljön az igazi, akkor az összes hibáját a szőnyeg alá söpröm, és észre sem veszem, csak vele akarok majd lenni.:)
2011. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!