Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres soha?

Figyelt kérdés
A párom nagyon szeret engem, ezt nem kell megkérdőjelezni. Mégsem ír soha egy sms-t, nem hív fel, nem hív el szinte sehova, nem bókol, nem dicsér... miért csinálja ezt? hogyan tudnék ezen változtatni? egy suliba járunk, tehát látjuk egymást minden nap, meg levelezni is szoktunk, de én hívom őt.
2011. márc. 18. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egy kérdés:


Miből érzed azt, hogy szeret?

2011. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ezt nem tudom leírni.. látszik rajta, meg a többiek is mind azt mondják. ez az egy biztos.
2011. márc. 18. 20:31
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát ha biztos vagy benne, akkor ennyi. Akkor ez a megfejtés: ő ilyen. Állítólag vannak ilyen pasik, akik nem keresik sokszor a barátnőjüket.


Velem mondjuk ilyen még nem volt. Ha éreztem, tudtam, hogy a fiú szerelmes belém, akkor keresett sokszor. Néha többször, mint kellett volna. Vagyis nekem más a tapasztalatom a fenti állítással.

2011. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Erre csak egy példát tudok írni: van egy haverom aki soha nem ad senkinek semmi ajándékot mert minden forinton spórol ,hogy megvehessen magának dolgokat,lusta mint állat mert akár délig is ágyban van amikor nem hajnalba megy dolgozni.Ennek ellenére most ,hogy szerelmes lett minden hajnalba felkel,hogy a barátnőjének egy levelet írhasson a neten amiben elmondja hogy mennyire szereti,pedig minden szabad percüket együtt töltik napközben.És ehhez képest rózsát vett a lánynak,pizzát rendel neki,plüss izé meg ilyesmi:) rá sem ismerünk XD.Gondolkodj csak el: szeret téged a barátod????
2011. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én ilyenkor szoktam azt csinálni h nem keresem..ha valóban annyira hű de nagyon szeret keresni fog ez nálam már bevállt egy párszor
2011. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
lányban is van ilyen... barátnőm is ilyen. tudom hogy szeret :) és ez jó. de ő nem keres szinte sose, ha több napig nem talizunk akkor is nekem kell meggyőzni hogy jöjjön fel kicsit msn re beszélni, neki elég lenne hogy gondol rám... mondom ettől nekem nem lesz jobb... de ő ilyen. viszont minden oké amikor együtt vagyunk :) és nagyon szereteeem és vasárnap tali, de arra is rávenni hogy holnap legalább kicsit feljöjjön msn re... :S
2011. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy régebben pofára esett...és most sokkal megfontoltabb e téren? Egyszer odáig meg vissza voltam egy lányért, kerestem, hívtam, sms-t küldtem a csillagot is lehoztam az égről..nem értékelte..hát azóta egy barátnőmnek se küldök sms-t, nem hívom és nagyon távolságtartó vagyok e téren...élőben nyomulok mint a a tank, de sms meg hívás gondolatától görcsbe rándul a gyomrom, mert eszembe jut az előző lány.
2011. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
két osztálytársam is összejött,és ott is mindig a lány hívta,de most elhatározta,hogy nem fogja hívni és írni se,megvárja,míg a fiú ír,neked is ezt kellene tenned
2011. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ixdecske ***** válasza:
100%
nyugodj meg az én barátom is ilyen csak ő szokott bókolni de viszont ritkán találkozunk. De tedd fel magadnak a kérdést ha folyton együtt lennétek keresne rajtad lógna nem elvészne annak a varázsa h ritkán vagytok úgy együtt éa sokkal tüzesebb minden?
2011. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Mégsem ír soha egy sms-t, nem hív fel, nem hív el szinte sehova, nem bókol, nem dicsér... "

Le is írtál mindent ami nálam kizár egy párkapcsolatot.Ilyen sz*r emberrel tuti nem járnék....

2011. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!