Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indokolt a haragom? Vagy túlreagálom? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A párom 100 km-re kapott munkát. Júniusig dolgozik még ott. Nagyon ritkán tudunk találkozni. Hétköznaponként neten és telefonon tartjuk a kapcsolatot. Azonban ha én nem keresem akkor előfordul hogy 4-5 napig egyáltalán nem jelentkezik. Azt mondja szeret de sok dolga van. Én azonban úgy gondolom hogy egy smst megírni egy perc.. és még arra sem képes olykor. Jogosan vagyok mérges rá?
2011. márc. 18. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írj neki és ne hívd,várd meg míg o fog téged keresni.Mégiscsak a fiú keresse a lányt és ne fordítva.Aztán lehet,hogy tényleg kimerult a munkától,de én a helyedben megvárnám míg én hiányzok neki,mégha beletelik akár 2 hétbe is.Próbálj meg eros és kitartó lenni.
2011. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Egy ilyen pasival én nem tudnék együtt lenni. Folyton aggódnék, hogy vajon mit csinálhat, miért nem keres, mikor keres már stb...


Szerintem nem nagyon szerethet téged, ha egy nap 1 sms-t nem tud kibökni magából. Egy szerelmes ember nem ilyen, mint a te pasid...


Az meg, hogy sok dolga van...jajj istenem, milyen ócska kifogás. Ha az egész napom agyonzsúfolt, még akkor is van legalább egy sms-re időm, vagy egy gyors hívásra.

2011. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Amit az első írt, na, nekem is az lenne a tanácsom. Biztos nehéz, de ezt ki kell bírnod. Legalábbis én kíváncsi lennék rá, hogy ha én nem keresem, ő vajon mikor fog.

2011. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Figyi, azért én nem egyszerűsíteném ennyire le a dolgot....


1. Beszéld meg vele, hogy te igényled, hogy gyakrabban keressen


A másik: én magam is olyan fajta fazon vagyok, aki ritkábban keresi a másikat, és nem azért mintha valami gáz lenne, csak nem szeretek folyton gügyögni, a másik meg h attól tartok nehogy tolakodó legyek


Lehet, h a te embered is ilyen.


Csak azért írtam, hogy vannak ilyen típusú emberek is, nem kéne ezért leírni egyből mindenféle alaknak, elég nagy korlátoltság lenne.

2011. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a szituban voltam, távkapcs., nem keresett, még a gyakorin is tettem fel kérdést, csak most nem találom. Próbáltam magam nyugtatgatni, hogy ő ilyen típus, elvan egyedül is, de egy hónapja kiderült, hogy nem szeretett igazán, szakított is velem. Ne haragudj, de kísértetiesen hasonlít a történeted az enyémhez. Gondol át, hogy jó-e ez így neked, és hallgass a megérzéseidre! Nekem is azt kellett volna.
2011. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Osztom a véleményed... SMS-t megírni egy perc, kizárt, hogy nincs annyi ideje vagy energiája...
2011. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Először is: Ne haragudj, ne légy dühös, mert az elvakít. Viszont figyelj oda a szükségleteidre. (pl. azért igényled, hogy felhívjon, hogy bizonyos legyél abban, hogy gondol rád, fontos vagy neki...) Légy magabiztos! A hiszti tutira a legrosszabb megoldás.

Lehet, hogy a fiú részéről arról van szó, hogy valóban nem szeret gügyögni. Mellesleg az SMS sem bizonyít semmit, bárki írhat sablonszöveget.

Engem zavar az sms személytelensége. a telefon meg aranyárban van. Két megoldást javaslok még: hagyományos levél sokkal romantikusabb, ráadásul szép emlék is, és a kor vívmánya, az internet. (levélben lehetsz kezdeményező, akkor megtudod, hogy válaszol-e. a borítékra írd rá a feladót! (és egy-másfél hét múlva kérdezz rá, hogy megkapta-e, mert lehet, hogy tényleg nem. Ne legyen erős elvárásod a levéllel kapcsolatban sem egyre többen tartják túl körülményesnek, és lehet hogy a posta is akkor van nyitva amikor ő dolgozik, nem tud bélyeget venni.)

Sok sikert és boldogságot! :)

Megírod levélben a fejleményeket? Szorítok neked!

szia

2011. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha más nem is,de wc-n ülés közben is lenne ideje egy sms-re,vagy lefekvés előtt 1 percre felhívni....tényleg ócska kifogás,h nincs rád ideje...várd meg míg ő keres,de utána se keresd te,hanem mindig várd meg míg ő hív,egy idő után fel fog tűnni neki,h vmi baj van...:)
2011. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is távkapcsolatban élek, és eléggé kiakadnék ha pl 5 napig nem jelentkezne. ezek szerint 5 napig eszébe sem jutok? ha mégis, akkor mibe telik megírni egy sms-t, vagy mondjuk e-mailt, ha épp nincs pénze. szerintem csináld azt, amit feljebb is írtak, hogy nem keresed, várd meg, ő keres e. és mikor találkoztok, beszéld meg vele higgadtan, hogy úgy érzed, nem vagy neki fontos. ha változtat, akkor ok, ha nem, akkor valsz tényleg nem is vagy neki fontos. és amúgy az nem lehet a sok ideig tartó hallgatás mögött, hogy van valakije ott?:S
2011. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos sok probléma forrása lehet, ha egy pár tagjainak nem ugyanazok a szükségletei ezen a téren. Nekem is volt olyan kapcsolatom, amiben ez problémát jelentett, mindig csak akkor találkoztunk, amikor ő akart, akkor keresett, ha kedve tartotta, ha én hívtam volna, általában nem vette fel, ha engem egyszer-egyszer nem lehetett utolérni, akkor ki volt akadva, stb. Sokszor szóvá tettem, mégsem tudtuk megoldani, szakítás lett a vége (másfél évig tartott).

Mérlegelj, kibírod-e júniusig, vagy próbálj vele beszélni róla, gondolom utána többet tudtok együtt lenni, ja és igen, egy kérdés: mielőtt megkapta ezt a munkát, akkor máshogyan viselkedett veled?

2011. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!