Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam ki, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki, hogy túl vagyok az exen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezekszerint nemvagytúl.
2011. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem kell kimutatni. Akár jót, akár rosszat mondasz róla, az azt jelenti, hogy még nem vagy túl. Ne hozd szóba..Ennyi.
2011. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szamóca. ***** válasza:

ilyen gondom nekem is volt, ugyanis drága exem nem hitte el hogy túlvagyok rajta:DD ha kedves voltam azért gondolta hogy akarok valamit, ha bunkón elküldtem csábos viyorral aza rcán közölte hogy érti ám ő, hogy ennyire szenvedélyesen szeretem és nem akarom látni mert fáj nekem...:DD

úgy oldottam meg hogy elkezdtem neki mesélni egy srácról, hogy milyen jó vele és remélem összejövünk. totál megsértődött, de legalább már nem mártírkodik nekem.

2011. márc. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Feküdj le velem, az ékes bizonyítéka lesz ennek.
2011. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha túl vagy, akkor nem kell kérdezni, hogyan mutasd ki, mert kimutatod úgyis. :)
2011. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

bevallom nem vagyok túl rajta. a haverjaival nap mint nap találkozom, de vele nemis találkozok és nemis beszélünk...

Attól még szeretném ha mindenki úgy gondolná mennyire oké vagyok:S

2011. márc. 18. 16:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor a kérdés az, hogyan hazudd mindenkinek azt, hogy túl vagy rajta.
2011. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a helyesbítést... :) Igen.
2011. márc. 18. 16:50
 9/12 anonim ***** válasza:
úgyis látják hogy nemigaz..
2011. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szamóca. -nak igaza volt

ne túl sokszor, de kezd el mesélni egy srácról (akár lehet kitalált is), de beszélj róla. de mint mondtam ne túl sokat mert az feltünő. Egy idő múlva pedig rájönnek h te már semmit nem akarsz az ex-edtől

(ebben az a rossz viszont, h egy barátod sem fogja selyteni h vmi bánt, és egyedül kell megbírkoznod azzal a feladattal h elfelejtsd az ex-ed :( )

2011. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!