Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány aki a barátjáná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki a barátjánál más férfit jobbnak tart?

Figyelt kérdés
Úgy értem kinézetre jobbnak tart-e ?
2011. márc. 18. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátjánál biztosan van jobb. De szerelménél nem hiszem.
2011. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
csak olyan lány van.
2011. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor úgy írom h a párjától..
2011. márc. 18. 13:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes a párjába, akkor őt tartja a legjobbnak.
2011. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ő a legvonzóbb.
2011. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van. A szerelem meg a tetszés nálam két különböző dolog.

Tudom hogy gonoszul hangzik, meg biztos én vagyok a rossz, de a barátom ritka csúnya. Mindenki így látja, ettől még én nagyon szeretem meg minden, viszont kábé mindenki jobban tetszik külsőre. Ami nem érdekel, hiszen azokat meg nem szeretem... olyanok mint egy festmény, nézegetni jó őket, de ennyi.

2011. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem:)
2011. márc. 18. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Van a barátomnál 2 milliószor jobb pasi külsőre. Gonoszság , de az igazság. Én nem a külsőjébe, hanem a belsőjébe szerettem bele, aztán a külsőjébe.
2011. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na vajon miért is van annyi megcsalás? Legtöbbször szimpla vonzalmon alapul. Ha a lányok a saját barátjukat tartanák a legjobbnak, eszükbe sem jutna megcsalni, mert ki akarná elveszíteni a legjobbat... (de! ez mindkét nem esetében értendő)
2011. márc. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!