Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném ha jobban féltené a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha jobban féltené a kapcsolatunkat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal két éve vagyunk együtt. Ő sajnos 200 km-re lévő főiskolába jár és ritkán tudunk találkozni.KB havonta jön haza.Ebben az évben már végzős.A probléma az hogy van hogy 4-5 napig nem is beszélünk. Nem keres még ha net közelben van akkor sem dob egy üzit, sms-t vagy valamit!Szóltam neki hogy én szeretném ha többet figyelne rám és még ha csak egy sort is ír vagy üzen az is sokat jelent olykor. De sokszor elhanyagol.Már addig fajult hogy a szakítást is felvetettem neki.Akkor megijedt és kérlelt hogy ne és tény hogy rengetegszer keresett és beszéltünk az azt követő időkben. Most viszont megint hanyagol. És még csak nem is féltékeny.Pedig volt aki próbálkozott nálam de kitartottam mellette. Ő persze ezt nem is tudja. De szeretném ha jobban féltené a kapcsolatunkat. De mit tehetnék hogy így legyen?


Ő26 Én21


2011. márc. 18. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon elgondolkoznék azon, hogy vajon szeret e még.
2011. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁ!!!


Komolyan akkor éreznéd magad jobban, ha a párod nem bízna benned, folyton azon parázna, kivel csalod meg, és állandóan ellenőrizgetne???

Miért nem jó neked, hogy ő bízik benned, érzi, hogy stabil a kapcsolatotok, és mellette állsz?


Inkább kérdezd úgy, hogy mit tegyél, hogy többet udvaroljon, ne hanyagoljon el.

Mivel nem gondolatolvasó, ezt közölni kell vele, hogy konkrétan mit akarsz.

Írjon legalább két naponta egy üzit, találkozzatok gyakrabban, stb.

Ha ezek után se kapja össze magát, és neked ez így nem jó, akkor meg dobd ki.

2011. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdésemben nem arra gondoltam hogy miképp tehetem féltékennyé hanem bármi olyan dologra amivel kicsit összekapná magát. Egyébként közöltem vele hogy szeretném ha többet figyelne rám. Ideig-óráig többet is figyelt majd megint ritkult.és ekkor vetettem fel hogy fejezzük be. Amit nem akart és valójában én sem mert szeretem. De amikor napokig nem érdeklődik olyan nem is lennék neki fontos. Szeretném ha igenis tenne azért hogy ne veszítsen el és figyelne rám!
2011. márc. 18. 11:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked nem az az érzés kell hogy féltse a kapcsolatotokat, hanem hogy törődjön veled, figyeljen rád, keressen téged. Ez nem ugyan az mintha féltékeny lenne. De valószínű nem igazán vagy neki fontos, ha tényleg ennyiszer nem keres ilyen sok ideig. 24l
2011. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Annie3 ***** válasza:
Engem a párom folyton ellenőrizget,és mind2en már akkor nyugtalanok vagyunk ha 5 órája nem beszéltünk nem pedig 5 napja. De hidd el szörnyen idegesitő mikor azt hiszi,hogy megcsalom.
2011. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!