Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, már egyszer sexeltünk,de egy kicsit szégyellősök vagyunk mind a ketten. Azt hogyan kérdezzem meg tőle h ne haragudjon rám hogy rá élvezhetek-e? Kérek tippeket légyszi.!!
2011. márc. 18. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
ha már szexuális kapcsolat is volt köztetek(juj de komolykodóan fogalmaztam) na ha már ilyen is volt akkor beszéd terén már valóban nincs tabu amit ne merne az ember megkérdezni
2011. márc. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha nem engedi? Én még utána szeretném kicsit kényeztetni,nem szeretnék g.cit nyalni!
2011. márc. 18. 00:16
 3/8 anonim ***** válasza:

..most akkor mi van?

mit nem enged?hogy megkérdezd?

vagy azt nem engedi hogy ráélvezz?mert akkor fölösleges megkérdezni ha tudod hogy nem engedi

2011. márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
...azt h ráélvezzek! nem tudom h mit mondana rá.
2011. márc. 18. 00:25
 5/8 anonim válasza:
49%
Ne kerdezz, mondd. Nyalni foglak, kiveszem, radmegyek (aztan lehet meg egyszer megduglak). Nem fog nemet mondani.
2011. márc. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van Kata! Kösz a tippet!
2011. márc. 18. 00:46
 7/8 anonim válasza:
;) kellemes idotoltest :)
2011. márc. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak szerényen:DDD
2011. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!