Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel érjem el, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érjem el, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Még csak pár hónapos a kapcsolat,ő még nem szerelmes és már igen...tippek?
2011. márc. 17. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a csaj, és tök normális, hogy z elején kicsit félvállról vesszük a dolgokat, ne aggódj :) Előző párjában csalódott, maga alatt van, ennyi..
2011. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régen nem volt kapcsolata,de tetszettek neki lányok és tudom,hogy volt olyan is akinél érezte azt amit nálam nem..ugyhogy erre sajnos nem lehet fogni:(
2011. márc. 17. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Leginkább azzal, hogy amíg nem szerelmes addig ne add oda magad neki.

Ha pedig szerelmes lesz azt érezni fogod, és nem csak ő fogja mondani, neked kell érezni.


Amíg kijelenti, hogy nem szerelmes addig ne feküdj le vele.

2011. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Original Man válasza:

Tuti tipp-

adj neki sok szexet,kezeld szextárgyként.

Többet fog akarni,romantikát,érzelmeket.


Persze attól függ milyen a pasi,de a férfiak is tudnak romantikára vágyni.

2011. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem találkozunk túl sokat kb hetente 2x... Hogy lehet egy pasit sextárgyként kezelni? Én csak ezt nőkre vonatkozólag tudom elképzelni:)
2011. márc. 19. 17:02
 6/6 Original Man válasza:

Nézd meg a Femme fatale (A. Banderas) vagy mi c. filmet.

Ha jól emlékszem abban valami hasonló a helyzet.

2011. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!