Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés
tetszik az egyik osztálytársam, focizik és humoros.. Az ilyen "félék" hogyan szoktak viselkedni ha tetszik nekik egy lány? Merjek kezdeményezni, vagy várjak rá még? Értelmes válaszokat szeretnék kapni.. köszönöm..:) 12/L
2011. márc. 17. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem várj még egy kicsit:DD ne kezd hagggy neki időt dumáljatok szünetben és majd meglátod magától fogja mondanni h talizatok sulin kivül is ;):D (15/L)
2011. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok fura, de 12 éves koromban engem nem érdekeltek a fiúk. Valahogy csak barátként, fiúként tekintettem rájuk, nem pasiként, de ez mára már javában megváltozott. 15/L
2011. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az elsőnek köszönöm.:D

a másodiiknak meg teljesen igazavan..:D

2011. márc. 17. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdeményezz. Várni felesleges, mert így csak arra adsz lehetőséget, hogy másvalaki csapjon le rá előbb. :)
2011. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
merj kezdeményezni!
2011. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Látom sikerült a választás :D, Háttőő kezdeményezz, de mondjuk én nem mertem volna igent mondani annak a lánynak, akit amúgy nagyon tetszett.. (12évesen..) pedig sok helyről hallottam hogy odáig meg vissza van értem,és én is így voltam vele.. :D


Minden esetre próbát mindenképpen megér. Rosszabb úgysem lesz.. sőt.. :D

2011. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hátazmég nem olyan biztos.. :O :\ *-)

Azon gondolkoztam, hogy lehet, hogy már csak bebeszélem magamnak, hogy tetszik a srác.. van ilyen is? :O

2011. márc. 17. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
első vagyok.::. persze amugy engem se érdekeltek a srácok... 14évesen volt egy 16 éves barátom utána érdekeltek csak igazán addig én is haverként néztem őket még ha tetszettem is nekik:)
2011. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!