Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vele vagy sem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és 11 évvel idösebb barátom van. A szüleim ellenzik a kapcsolatot de én nagyon szeretem és ö is szeret engem, hallani sem akar a szakitásról.
2011. márc. 17. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne szakicsss most lehet a szüleid ellenzik de ha szereted akkor az a kor minden a szerelemben a kor nem számit ezt magamról tudom;) :D (15/L)
2011. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szép gyerek lehet a pasid, kicsit nem pedofil? Gondolom a csórikám nem tud vele egykorú csajt fölszedni ezért inkább kislányokkal akar kikezdeni, szakíts vele! Ez elég természet ellenes ekkora korkülömbség na meg tök gáz.. 18/f
2011. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

első válaszolónak : Jó még beszélj szegény lánynak butaságokat..biztos te is ilyen agyatlan kis liba vagy ..-.-!! Igen szakíts vele mert ez nem helyén való és hidd el nagy a valószínűsége h csak kihasznál!!

Gondolj bele egy értelmes felnőtt embernek lehetne annyi esze h nem kezd ki egy gyerekkel ..Igen szakítsatok!!

2011. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy 26 éves pasi mit akar egy 15 éves kis csajtól?? De most komolyan, az az ember nem lehet ép, hogy gondolja?
2011. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gyakran haljuk a szerelem mindent legyőz. Igen még az időt is legyőzi viszont az idő uralkodásához megis kell értened tapasztalnod.

Ez aladt nem azt értem hogy szakits vele! De vedd figyelembe szüleid aggodalmát és szeretetét. Konzultálj velük hogy mire fel követelik a szakitást illetve milyen ellen érveik vannak. És csak is ennek fügvényében dönts mivel igen 15 éves vagy és amig a szüleid tartanak el igenis jelentős befolyásuk van az életedre.


Ez csak személyes véleményem: Amennyiben én lennék a szüleid helyzetében levadásznám az embert bármi is legyen a következménye. Maga a tény hogy ilyen fiatalon ekkora kor külömbség legyen és aktiv nemi életed legyen felfoghatatlan számomra.

2011. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Sógornóm szintén 15 éves volt, mikor összejött egy 25éves pasival. Csekély 10év korkülönbség.

2 éve lesznek együtt a nyáron és boldogok együtt.

De! Jönnek ki az ellentétek. A pasi kibulizta magát, kiélte magát, volt több bnője így már szeretne családott alapítani. A csaj még alig élrt, nem jár sehova egyedül csak a pasilva, ő az első pasija. Boldogok, de ilyenkor elgondolkodnak a szakításon. Nem ellenzem de gondold át, mert Te még csak most fejlődsz, testileg és lelkileg egyarátn, a párod meg már érett férfi minden szempontból.

De ha együt maradtok legyetek nagyon boldogok, de vigyáz is magadra nagyon.

2011. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek az elöttem válaszolóval!
2011. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

14:37-es válaszoló a barátom nem pedofil , nem járt még olyan lánnyal aki nálla 11 évvel kisebb lenne és nem feküdtem még le vele és egyelőre nem is fogok :p

2011. márc. 17. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akarsz még lefeküdni vele, te lehet hogy nem, de ő lehet és innen kezdődnek a bajok. Amúgy is mit gondolhatnak róla a haverjai.
2011. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!