Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a komoly érzelmektől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a komoly érzelmektől, pedig szeretnék komoly kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

előző előtti párkapcsolatom 2 hónapig tartott, a fiú végig azt mondogatta,hogy szeret, aztán pedig nagyon hirtelen dobott, telefonon (nem is a sajátjárol hivott), kevesebb,mint fél perc alatt /még csak meg sem beszéltük normálisan a dolgot/... szerintem ez az oka félelmemnek, mert előtte nem nagyon tapasztaltam ilyet (de erre is csak nemrég jöttem rá.) Azóta meg ,észrevettem, hogy mindenkitől távolodok, elutasítok mindenkit, akinek egy kicsit is komolyabbak a szándékai (?) - éppen ettől félek, hogy nem komolyak, ezért inkább "megelőzöm a bajt", és elküldöm... nem szeretném,hogy megismétlődjön az a dolog, mert utána nagyon nehezen jöttem helyre, hónapokig depressziós voltam miatta.:(


Hogyan tudnám megszüntetni ezt a lelki eredetű problémám?

Ti hogy látjátok a dolgot?


15/L


2011. márc. 17. 12:02
 1/2 Bov válasza:
100%

Szia!

Énis férfiból vagyok, így tudom hogy hajlamosak vagyunk azt mondani h szeretjük a párunkat, csak h elérjük azt amit éppen szeretnénk... Én nagy casanova hírében jártam a köreimben, de most megéreztem mi az amikor csak 1 vki kell igazán és őszintén... De a lány hasonló helyzetben van mint te, neki az első volt a srác, igazán szerelmes volt, engem szeretne ugyan, de még nem lehet... Fáj neki már az is ha lát és nem érhet hozzám, sírt mert nem engedtem közelebb magamhoz, mégha nekem is fájt.. pár pilanat és sokkal erőseb vágyal borultunk össze mind addig bármikor...

Hidd el te is érezni fogod ki az aki elég közel kerülhet majd hozzád mint az említett lány... És én tudom h idő kell még, és hajlandó vagyok várni, kínozni magam h itt legyek neki mikor felkészül rám! Ne félj közel engedni magadhoz másokat... mert megfogod érezni ki az akiben igazán megbízhatsz.. ha mégis erősek a kételyeid, akkor tedd próbára, először csak hadd közeledni, majd mikor már azt vallaná, hogy kellesz neki, h szeretni akar, akkor mond el neki a dolgot, és ha elfogadja h most nem tudsz neki hinni, ha tenni fog azért h bízz benne, akkor igazán kellesz neki! És tudni fogod h ő nem fog csalódást okozni!

Hidd el mi nem szenvedünk olyanért aki nem jelent többet mindennél.. Valószínű a volt barátod, egy másik lány miatt hagyott ott.. Hidj a megérzéseidben! Tudni fogod ki az akiben megbízhatsz! De soha ne zárd el magad...

2011. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A világ tele van ilyen gerinctelen férgekkel. Férfiaknál és nőknél is, nem kell izélni, hogy kinél van több, sajnos van elég ilyenekből...

Az elsővel nem értek mindenben egyet. 15 éves vagy, nem biztos, hogy könnyen ki tudod már szűrni ki az, aki 'érdemes' hozzád és nem csak hülyít. Én azt mondom, hogy alapból ne bízz meg senkiben, ne engedd igazán közel magadhoz, adj időt, hogy megismerjétek egymást és lassan haladjatok a dolgokkal. Ne éld bele magad hamar, bármennyire is "tökéletes"-nek tűnik a srác...

Én a saját káromon tanultam meg ezeket. :(

19/F

2011. márc. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!