Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy lányt meghódí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy lányt meghódítani?

Figyelt kérdés
Tanácsokat kérnek, köszi.
2011. márc. 16. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha erre lenne biztos recept, akkor nem volna érdemes élni.

Nem a cél elérése a boldogság, hanem az odáig vezető út.


Csak azt tudom tanácsolni, hogy önmagadhoz maradj hűséges, ez pedig azt jelenti, hogy mindig minden körülmények között add önmagad, s előbb-utóbb sikered lesz.

2011. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megfogadom :)
2011. márc. 16. 23:28
 3/4 dag ***** válasza:
100%

Én a barátnőmet egy szerelmes számmal hódítottam meg, én írtam!! Azóta írtam neki többet is!

Szerintem legyél udvarias, kedves meg stb.....

Meg ha először oda mész egy lányhoz és fel akarod szedni, és ő lekoptatt! ne add fel rögtön. a csajoknál ez amolyan viselkedési forma hogy kimutassák azt hogy ők milyen nehezen kaphatók!! szóval csak próbálkozz! de azért

túlzásokba se ess, mert még rosszat gondolnak rólad!!

Meghódítást nehéz lenne leírni mert minden lány más, mindegyiknek más kell!

valaki a durva, belevaló udvarlást szereti, valaki pedig a gyengébbet...

van a netten olyan hogy: csajozási tanácsok! olvasd el, abból lehet ötletet meríteni!

23/f

2011. márc. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tyler913 ***** válasza:
10%
Most viccen kivul mondom: ugy,hogy ne akard mindenaron meghoditani.Inkabb erd el,hogy o akarjon Teged.Nyalas "Te vagy a mindenem" nyomulas helyett inkabb legy olyan pasi,akinek minden lany tetszik es aki minden lanynak tetszik.Minel tobb novel mutatkozol,minel konnyebben ismerkedsz es flortolsz,minel magabiztosabb vagy,annal nagyobb az eselye,hogy a "celszemely" figyelmet is felkelted.
2011. márc. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!