Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy azért nincs fium,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért nincs fium, mert nagyon fiatalnak nézek ki?

Figyelt kérdés
Bár lassan 23 vagyok, még mindig max 15-16-nak néznek. Eléggé frusztrál néha... 160 cm magas, 50 kilós vagyok, kislányos arccal. Mindig lekislányoznak, a munkahelyemen is, meg ugy általában. Ugy érzem senki sem vesz komolyan... kicsit idősebb (23-26-27 éves kor közti) fiukról meg ne is álmodjak..
2011. márc. 16. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én egyidős vagyok veled, de nekem bejönnek az ilyen csajok. Nem hiszem, hogy ez probléma lenne.
2011. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez akadályoz bármiben. Én 22 évesen 16nak (nagyon jó sminkkel, jóindulattal akár 18nak :P) nézek ki, mondjuk nekem a testalkatom nem hasonlít a tiedhez... Csak nagyon baba az arcom, kislányos vonásokkal, de ezt sokan szeretik!

Próbáld jól megválasztani a sminked, a frizurád, öltözködj nőiesen, elegánsan... Ennyit tudok javasolni, nekem bejött :)

2011. márc. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Emiatt igazán nem kell aggódnod. Minden csakis nézőpont kérdése. ;) Felfoghatod így is: "Á fenébe, úgy nézek ki mint egy "ovis"!" Vagy: "Wow, ezaz! Fiatalos voltam, vagyok és maradok, és majd 40 éves vén "szatyorként" is csak 30-nak néznek!" ;)
2011. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy simán csak ronda vagyok... akkor már inkább nézzek ki fiatalabbnak.
2011. márc. 16. 23:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, hogy ronda lennél
2011. márc. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hoppá, mözben jöttek válaszok :). Köszi a tanácsokat,megpróbálom őket alkalmazni. Lehet, hogy az önbizalmammal is van egy kis gond..
2011. márc. 16. 23:18
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező kislány!

Minek neked 26-27 éves férfi? (Ott vannak a korodbeliek is.)

2011. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

26 vagyok és nekem a kislányos alkatúak jönnek inkább be. Nem tudom miért. De előző bnőm 1 évvel idősebb volt és ő is egy gyerek után is 16 évesnek nézett ki.

Mindig lekislányoznak? Talán így?:

"Megfoghatom a fenekedet, kislány?"

2011. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem ugy :). Csak simán lekicsiznek,mint a tiniket.
2011. márc. 16. 23:33
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Én 33 éves vagyok és pár hónapja is elkérték a személyimet, amikor alkoholt akartam rendelni :). Szinte mindig sokkal fiatalabbnak néznek, de ez sosem volt akadály a pártalálásban, pláne ha nem kamaszlányok társaságában ismerkedik az ember, mert úgyis többé-kevésbé a környezetéhez mérik a korát (egy munkahelyen pl. aligha hisznek gyereknek, ha bemész egy iskolába, nyilván könnyebben). Én még nem találkoztam olyan férfival, aki azzal utasított el egy nőt, hogy "túl fiatalos a külsőd". Azért már inkább, ha komolytalan, gyerekes a természete is. Erre meg hamar rácáfol az ember egy ismeretségben. Annak a kellemetlenségnek az elviselése, amit a "lekicsinylő" megjegyzések jelentenek, bőségesen kifizetődik majd később, amikor 40 évesen 25-nek is elmennél. :)
2011. márc. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!