Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm MSN-en és totál rosszul érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Holnap még találkozunk.

Azt mondja, hogy ez a döntés már biztos de nyitott arra, hogy megbeszéljük. Most akkor ez mit jelent?

18/F


2011. márc. 16. 21:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg, és fogadd minden szavát TELJES közönnyel. Ne mutass érzelmeket. Szakít? Ez van. Ne lássa rajtad, hogy neked ez rossz. Hidd el, lesz még, akit szerethetsz :) Ez tényleg nem érdemel meg téged, és nem is ér meg egy perc rágódást sem.
2011. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem valami szép, msn-ben szakítani. Volt egyébként valami előjele, vagy jól megvoltatok eddig?


Utolsó előtti hozzászóló! /22:13/

Leveles megoldás, lejattolni a pincért, ez mekkora jó! :-)Mondjuk meg is érdemelné a lány.

2011. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nagyon jókat írtak az előttem szólók, csak sajnos tudom, hogy ezek közül egyre sem vagy vevő, mert még mindig szerelmes vagy a csajba. Csak sok idő távlatából fogsz tisztán látni, hogy igazuk volt, mert akkorra már felszáll a lila köd.

Jó tanács, hogy maradj közönyös, ne látszódjon rajtad, hogy szenvedsz, ne könyörögj, és csak egyszer kérdezz rá a miértre. Találni fogsz sokkal jobbat aki megérdemel!

2011. márc. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

"Ez tényleg nem valami szép, msn-ben szakítani. Volt egyébként valami előjele, vagy jól megvoltatok eddig?"


Mostanában nagyon furcsa volt például MSN-en is.

2011. márc. 17. 06:24
 15/22 anonim ***** válasza:
írj mi lett a találkozóból feltéve ha elmentél, remélem nem mentél el
2011. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Elmentem mert úgy volt korrekt. Hát elmondta, hogy nagyon sokat gondolkozott rajta és így érzi, hogy így lesz a legjobb.
2011. márc. 17. 16:50
 17/22 katalink35 válasza:

Engem is érdekel elmentél-e. Nem tudom volt e az előttem szólok között lány,így most lehet hogy sok ember nem fog velem egyet érteni. Két éves kapcsolatom volt a barátommal, élőben szakított egy főtéren...nem volt valami kellemes... tudom nem mentség a te barátnődnek, de hátha nem tudta valamiért elmondani személyesen. Hátha, csak pillanatnyi zavar.

Az én barátom egy hét gondolkodási időt kért még előtte,de már éreztem, hogy mit akar...be is következett.

Ha időt kér, jól gondold meg adsz-e neki és ne kövesd el az én hibám, ahogy az előttem szólók is mondták egy páran, egyetértek azzal, hogy igen! néha légy közömbös.

Te szereted, így ez talán nehezebben fog menni... De drukkolok :))

Mindenképpen írd le mi történt 17/L

2011. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

tipikus női handabanda, az igazi okát azonban nem mondja el... :P


"úgy érzi így lesz a legjobb"... pff...


én meg úgy érzem, hogy inkorrekt hölgy.

2011. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 katalink35 válasza:
most olvastam amit írtál...:S sajnálom és amit előzőleg írtam, pont elkéstem vele:S
2011. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
És, legalább közönyös voltál?
2011. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!