Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Már régóta van egy barátom.Eleinte csak udvarolt,majd elkezdett fajulni a dolog.A barátnőim csináltak az udvari szünetben egy találkát és összehoztak minket.Így akkor elkezdtünk járni.Sokszor volt már oldalpuszi meg ilyesmi is.De az eszem is meg a szívem is azt mondja hogy ne járjunk.Nem tudom de inkább egy picit a szexuális vonzalomhoz húzódtam inkább.Most nem tudom mit tegyek.Nem régen volt egy találkánk, és csókolóztunk.Életemben először.Nem tudom milyennek kellett volna lennie de én nem az igazinak érzetem.Nem tudom ti hogy vagytok ezzel de nekem túl nyelves volt.Ez van.Most mit csináljak?Szakítsak vele?De én nem akarom megbántani.Lehet jobb lesz.Vagy maradjon meg.De mint mondtam,az eszem és a szívem nem húzódik ehhez a fiúhoz.Lehet túl korai volt.Azért írtam a szexuális vonzalmat mivel szoktam izgatni magamat.Csak ennyi.

Mindketten 11/l és 11/f vagyunk.


2011. márc. 16. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre még senki nem érett ennyi idősen!
2011. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Inkább én is egy hosszabb választ szeretnék.Ami kielégít erre.És ott a kérdések is!Hogy mi legyen ezzel?!
2011. márc. 16. 20:30
 3/10 anonim válasza:
szilvásbuktát mert azt szeretem
2011. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
HAHAHA!Marhavicces!Nem tudnátok a kérdésre válaszolni?Most hol a f*szba kérdezzem meg?Mit csináljak?
2011. márc. 16. 20:46
 5/10 anonim válasza:
mondom, szilvásbuktát...
2011. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó,elkészítem,DE csak akkor,ha válaszolsz a kérdésreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2011. márc. 16. 20:59
 7/10 anonim válasza:
hagyd a fenébe, ne törődj a következményekkel, ennyi idősen foglalkozz mással, bőven ráérsz.
2011. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki hogy van vele de szerintem ez kicsit túl korai.. 11 évesen én még babáztam nem izgattam magam és nem voltak 'szexuális vágyaim'

Ha pedig az eszed 'nemet' mond az egy dolog senki nem hallgat folyton az eszére. De ha a szíved is ezt mondja akkor tényleg nem kéne.

(Egyébként szokj hozzá hogy életedben még eléd sok túl nyelves csókkal fogsz találkozni:D)

2011. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem akarod semmi értelme mond meg neki hogy sajnálod de te ezt most nem akarod ez neked túl korai mond el neki, hogy nem érzed jól magad így. Csak öszintén és bátran!!! Csak ne légy bántó!!! így csak magadat csapod be.Remélem segítettem!!! Sok sikert majd írd le hogyan döntöttél.

2011. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11 évesen még nagyon fiatal vagy. Szexuális vonzódás? Mennymáár. Én a helyedben hagynám.
2011. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!