Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én nem voltam elég jó kan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem voltam elég jó kan?

Figyelt kérdés

Én vettem el a barátnőm szüzességét, előttem még csak nem is csókolózott másokkal, 17 éves volt mikor összejöttünk. 2 év után kidobott, mert "ki akar próbálni más pasit is"!! Komolyan ezt mondta!

Nagyon jól megvoltunk, minden stimmelt,(szex is) és ezt ő is beismerte, de azt mondta,h nem élhet úgy, h egész életében csak egy pasi farkán táncol...!!!

Aztán elkezdett bulizni járni, 1,5 évig nem volt szerelem az életében, csak néhány futó kapcsolat (néha beszélünk, tőle tudom) most pedig halálosan szerelmes egy srácba, már a közös életüket tervezik...én ezt nem értem!

Azt hittem,h mindig ragaszkodni fog hozzám, hiszen én voltam az első,én tanítottam mindenre...én vártam rá fél évet, az új pasinak meg 3 hét után odaadta...azt ami az enyém volt először! Mivel jobb ő nálam?!


Más is járt már így a szűz-barátnőjével, vagy csak nálunk volt ez így?

23/f


2011. márc. 16. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint nem te voltál a hibás, hanem az exedet hajtotta a kíváncsiság, de már ez régen rossz mert alaposan megfogja bánni egy idő után, lehet rájön jééé nekem minden napra más pasi jutott, nem kívánt terhességem lett, meg jó adag alsó táji fertőzésem :D Szóval egyértelmű, hogy nem te vagy az oka csak a kicsike másfelé kacsingatott. Jó tanács keress olyan nőt aki megbecsül és nem ácsingózik más kukijára :D
2011. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

haha...pár kérdéssel feljebb feljebb épp arról van szó, hogy a pasik nagy része szűz lánnyal lenne szívesebben...nesze nektek szűz lány :P

Am meg ebben semmi érdekes nincs. Kevés olyan ember van manapság, aki azzal éli le az életét, akivel először járt/volt. Teljesen természetes, hogy mást is ki akart próbálni. Ez nem a te hibád, nem is az övé.

2011. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"az új pasinak meg 3 hét után odaadta...azt ami az enyém volt először"

annyira edes vagy!ha az a csaj ott hagyott teged akkor nem is erdemel meg!

egyebkent meg sztem ha teged ott hgayott es bele szerett masba nem kell elitelni, foleg ha volt olyan gerinces h nem csalt meg hanem elmondta h masokkal akar szexelni sztem ha belato vagy akkor latod h en olyan rossz dolog ez.

na de minden esetre ritka pasi ilyen aranyos mint te! engem mindig elkerulnek az ilyenek

sok sikert az eletben, megerdemled;)

2011. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van =/
2011. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Cleptomaniac ***** válasza:
100%
Szerintem meg a csaj szimplán kiszeretett belőled, de a panaszodból és felháborodásodból arra következtetek, hogy nagyon nem akartad elfogadni. Így kellett egy szakítási indok. Most a csaj szerelmes lett, elkötelezné magát, Te pedig még mindig Róla álmodsz, féltékeny vagy. Ennyi. Ettől most nem szemét szerintem.
2011. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
utolsó! most nem szemét, anno volt az mikor (igaz én nem ismerem a kérdezőt) eldobta a biztosat a jót. Szerinted az milyen jellem aki szimplán kíváncsiságból átül egy másik "lóra"? nah ne viccelj a kiszeretős dumával
2011. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sokan szenvednek ebben a "kiélés" nevű baromságban, hogy ki kell próbálni másokat, de hidd el pofára fog esni még, és akkor visszasír. Tudom nem könnyű, meg logikátlan is ez a viselkedés, de engedd el... :(

Ha gondolod olvasd el ezt: [link]

2011. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyszerűen lehetetlen egy életen át csak ugyanazt az embert szeretni, nem erre vagyunk programozva. Minden párkapcsolatban előfordul, hogy az egyik fél megkíván egy kívülállót, van amelyik lép, van amelyik visszafolytja, de előbb utóbb borul a bili.( Nagyanyáink ideje más volt..)

Ne vedd az exed viselkedését magadra, ilyen a világ! Tovább kellene lépned rajta.....

2011. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Elköveted azt a hibát, hogy következetes lényként tekintesz a nőkre. Így sosem fogod megérteni őket.
2011. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Úristen gyerekek!!!! Véleményem szerint, ha egy nő, de akár egy pasi is, ahhoz köti az életét akivel legelőször volt az max 7 évet bírhat ki úgy hogy ne csalná meg, vagy ne nézelődjön másfele.... (A bűvös hetes...)

Jobb lett volna, ha összeköltöztök, és titokban mindig más ágyába bújik, mert nem akar megbántani téged????

Senki nem bírja ki 1 pasival egész életében.. És egy pasi se bírja ki egy nő mellett egész életében. Jobb, ha kiéli magát és aztán mikor talál valakit aki jól meg tudja rakni és még minden más is passzol... azt fogja választani... Honnan tudhatná, hogy TE voltál a legjobb az ágyban mikor nem is ismer mást???? Ez baromság... Viszonyítani akart, hajtja a kíváncsiság, és ez természetes, normális.. Ffi létedre nem kellett volna ennyit várnod... ki kellene, illetve kellett volna élned magad másokkal is.. lehet h rájönnél, h neked is máshol van a boldogságod.. illetve lehet h féltékenységet hoztál volna ki a lányból, ha élnéd normálisan az életedet...

(Egy 26 éves nő..)

2011. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!