Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az ember mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ember mindig azt kapja amit ad? Pedig én nem voltam ilyen. Vagy ezt érdemeltem? Elég sz@r ügy.

Figyelt kérdés
az van, hogy megismerkedtem egy nagyon jó taggal, de közben barátom volt... de már vége fele jártunk, egy idő után szakitottam is vele... evvel az új fiúval találkoztam mialatt jártam a másikkal, de se puszi, se csók nem volt.. :) mert nem vagyok olyan..aztán a barátom szemétkedett, ott hagytam... aztán sokat beszéltünk evvel a taggal, összenyaltunk, és most nemrég megint találkozni akart...valamelyik délelőtt emlitette, délután mondtam hogy most van időm, rávágta hogy most ő nem tud... aztán barátnőm másnap egy csajjal látta sétálni kézenfogva... hát elég rosszul esik... :(( de a legtöbb pasi ilyen...mit tegyek ha ir?? vagy keres?? elküldjem jól, vagy finoman mondjam hogy elég rosszul esett...
2010. ápr. 23. 22:20
 1/6 A kérdező kommentje:
pedig gondoltam minden szép lesz...:(((
2010. ápr. 23. 22:21
 2/6 anonim ***** válasza:
sose azt kapjuk, amit adunk...sajnos...
2010. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem várnék komolyat attól, aki egy kapcsolatban élővel kezd.
2010. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még nem jártok,miért ne sétálhatott volna egy másik lánnyal?

Találkozzatok ha hív,ne legyél hisztis,légy természetes,aztán ha te kellesz neki úgyis kiderül!

2010. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

na én is ilyen helyzetbe voltam .... csak én az első tag vagyok és a másig tag az egyik haverom aki meg jól beszopatja az összes csajt az iskolában..ráhajt minden barátnőmra szóval ez igy elég szivás...

szerintem meg küld el,legalábbis ahogy én látom azt kellene tennie,de nemteszi:D(mármint a csaj)

2010. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok alapja van a kirohanásodnak.Ahogy a kapcsolatotok indult gondolhatta azt is,hogy komolytalan vagy,hisz még volt barátod,amikor vele már kezdődött valami.Nem is miatta szakítottál,hanem,mert az exed hülye volt.Ez a srác pedig közben betett talonba és most több vasat tart a tűzbe,hátha összejön valaki.Lehet,hogy a másik csaj nem jön be és újra keresni fog.Mérlegelj,hogy megér-e neked egy srác ennyit,ha igen,akkor legyél kedves,ne szemrehányó és talán tiszta lappal tudtok indulni,ha pedig nem,akkor legyél nyílt és egyenes és mondd meg,hogy kösz,de nem.
2010. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!