Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a kérdés csak lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés csak lányoknak szol. Ki járna VV Alekoszal? Én fiú vagyok lelőném.

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 20:09
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó én nem ezt kérdeztem ha én nem tudok irni akkor te meg olvasni valószínűleg.
2011. márc. 17. 09:42
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a támadás a legjobb védekezés de nem szoktam lealacsonyodni erre a szintre, hogy rögtön elkezdem sértegetni a másikat. :) És a viselkedésedből ítélve valószínűleg nem is vagyunk egy korosztály. :)
2011. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
előttem levőnek teljesen igaza van ment a zöld!
2011. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Áhh Alekosz. Igazából tényleg nem tudja az általa igen gyakran használt szavak jelentése mi, ezen kívül az is elég rossz szokása, hogy ilyen dumákat egyfolytában ismételget. Én sem gondolom, hogy tökéletes vagyok, de a VV szerintem az ország mocskából összehordott rakás. Úgy vélem, hogy nem csak a villalakókban van a hiba, hanem az országunk lakóiban. Miért megy a műsor? Mert nézik. Őszintén kiábrándító a nézettségi adatok olvasása. Amire nincs igény, azt nem adják le a kereskedelmi csatornák. Én azért nem kapcsolom be a tv-t, mert ellent mondanék az elveimnek. Az összes tizenéves osztálytársamnyomon követi az eseményeket, és amióta beindult nem érzem közöttük jól magam. 14/l
2011. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Valaki írta, hogy Alekosz nem buta. Lehet, hogy nem buta, lehet, hogy az.. mit értünk butaság alatt? SZERINTEM nagyon sok mindent iszonyú rossz oldalról közelít meg, a véleménye is nagyon sok mindenben eltér a normálistól.. értem, hogy az az ő véleménye, de szerintem ez is beletartozik a "butaság-nem butaságba". Meg.. mitől jófej ez az ember? Igazából szerintem csak nevetni lehet rajta, én is nevetek rajta, de őszintén szólva én szánalomból .. előző kommentekben írtam már, hogy van ez a 2 alap saját kis szóösszetétele, amit minden alkalommal elmond .. ez nem választékosság.. meg amilyen beszédeket állandóan letol .. minek az a 6 mondat körítés, amikor az egész mondandójában van 5 szó, ami lényeges .. Talán attól izgalmas, hogy eltér valamivel a többitől, de szerintem az ő esetében ez nem pozitív.. sőt, ennyi idő után számomra már idegesítő is ..
2011. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesíthet Téged ez az Alekosz fiú ha ennyi válasz után mégis kiemelted a kérdést :D Ezt mondtam korábban, hogy irigylem azt aki ennyire ráér...:)
2011. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
50%

kérdező menjen a büdös p***ába,mert azok osztja akiknek esetleg bejön,vagy járna alekosszal-.-"

aki feltette ezt a kérdést szerintem az a buta ember..és mivel te fiú vagy persze hogy nem járnál vele,de ízlések és pofonok,van aki igen..nem kell azokat leszólni..nekem se jön be de mint egy ember,egy nagyon érdekes személyiség,jókat lehet rajta röhögni :D

2011. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Számomra egy vonzó személyiség Alekosz :D De a műsorába nem jelentkeznék semmi pénzért :D
2011. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
87% nem igazán értem, hogy mire gondolsz :)
2011. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Arra gondolok h már eddig is éppen elég válasz érkezett a kérdésedre de úgy tűnik Te továbbra is vártad az Alekoszt lealacsonyító válaszokat vagy épp ellenkezőleg, az Alekoszt dicsérő válaszokat, mert az ilyen jellegű válaszokba folyamatosan csak belekötni tudtál :) Örülünk Neki, hogy ennyire ráérsz, hogy ennyire leköt, hogy kinek jön be Alekosz és kinek nem. Nem mind1? Ettől Neked mitől lesz jobb vagy épp rosszabb az életed? Ő is csak egy ember mint mindenki más, van akinek szimpatikus és van akinek nem ez ilyen egyszerű! Értelmesebb dolgok is foglalkoztathatnának...
2011. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!