Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Mit gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
van egy barátom és voltam náluk a 7végén és facen üzizet egy lánnyal akira kib.... alergiás vagyok voltak is együtt de átverte barátomat a korával és most meg meg akarja szivatni....de én elolvastam az üzijüket és olyanok voltak benne h unatkozik mellettem csaj meg kérdezte h mellette is unatkoztt e megilyenek...én hajnal fél3 elakartam indulni de nem engedet megmagyarázta de csak neki irja ezeket más lánynak irja h szeret meg kiis irja msnre meg ilyenek és érzem hogy szeret és mutatta h megbánta meg hülye volt....de nem tom elfelejteni az üzijüket....:SNAgyon szeretem a barátomat és tudom h ö is engem!!megbeszéltük h nem lesz abba hagyja megigéri nekem de félek a csajtól h rá mozdul megint:(
2011. márc. 16. 18:14
 1/4 anonim válasza:
mondják, hogy minden hazugság fele igaz... nekem magyarázkodhatott volna...
2011. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de minden más lánynak... ez a csaj sokat képzel magáról mert irt nekem egy üzit h ne égessem már magam meg nézek magamba mert h barátomnak ö kell és mégis engem választott és az anyával is beszéltem és ö is mondta h reméli jó döntést hozott....
2011. márc. 16. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:

a barátod szerintem még össze akar jönni a másik csajjal, azért CSAK neki írja azt, hogy unatkozik melletted.. mi másért írná?

amúgy én biztos, hogy akkor ott hagytam volna.

2011. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ex barátom ugyan ezt csinálta. Belém volt szerelmes, elmondta nekem hogy mennyire unatkozik a jelenlegi barátnője mellett stb. Persze a barátnőnek is nyalt falt, mindenhová kiírt mindent, hogy mennyire szereti. iwiw-re, msn-re mindenhová. Engem törölt minden létező telefonból, msn-ről stb.


Mégis egy csettintésemre ugrott, és össze is akart velem újra jönni. Bevallotta hogy szeret, hogy velem izgalmas de tőlem fél mert 10 újamra 10 pasit kaphatok és félnie kell mellettem hogy elhagyom egy jobbért.


Ellenben az unalmas lány mellett biztos a dolgában.


Gondold át, hogy nem vagy-e épp benne hasonló helyzetben mint amiben én voltam anno az ex pasimmal és a barátnőjével.

2011. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!