Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm + barátai. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm + barátai. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10-es vagyok, van egy 8-os barátnőm. 2hete "vagyunk együtt".

Az iskolája ott van a miénkkel szembe, suli után talizgatunk, de szinte mindig összefutunk ismerősével, osztálytársával, aztán körénkgyűlnek. Nem tudom, hogy adja tudtára hogy nem érdekelnek a barátai, hanem csak ő maga. Ma amikor odajöttek, elmentem hogy "tanulnom kell". Egyébként nem szeretek tanulni, és pestre járok suliba, de vidéki vagyok, elég sokat utazom.

SZÓVAL KÉRDÉSEM: hogy adjam a tudatára hogy amikor vele vagyok, akkor csak vele szeretnék lenni, és hogy nem az érdekel hogy melyik barátjával mi történt, hanem hogy vele mi van(folyton róluk beszél)?


2011. márc. 16. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

beszélj a barátnőddel.

lehet szégyellős.

2011. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szuntetheted meg a barati koret! Viszont megbeszelheted vele vagy veluk hogy szamodra ez kenyelmetlen es qvara idegesit.
2011. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én csak azt szeretném, hogy amikor velem van, akkor tényleg VELEM LEGYEN és ne mással foglalkozzon. Nem azt akarom hogy mindig velem legyen, és velük ne foglalkozzon.
2011. márc. 16. 17:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogy adjam tudtára sértődés nélkül. Mondjam ki, vagy csak utaljak rá...
2011. márc. 16. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Hallgatsd végig azért amit mond, magadban úgy szarod le ahogy akarod, majd elmennek ők is..
2011. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Nem kell rá utalgatni meg köntörfalazni! Minek vetíteni? Oda állsz és megosztod vele hogy téged ez személy szerint kellemetlenül érint mivel irritál hogy minden egyes ember belemászik a személyes szférádba mikor vele akarsz némi időt eltölteni.
2011. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!