Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a Barátnőmnek 17....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a Barátnőmnek 17. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Már régóta ismerjük egymást, de "mint pár" 2 hete vagyunk együtt. Nem igazán tudom eldönteni, hogy mi lenne a megfelelő ajándék aminek tényleg örülne. Gondoltam a bon-bon + plüss + egy szál vörös rózsa kombinációjára; szerintetek?

16f


2011. márc. 16. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megfelel, bár várd azért meg egy hölgy válaszát is :))


F16

2011. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
SZtem meg anál intruder, vagy vibri mert neked ugyis pici a kukid
2011. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyit koltenel ra? Ha van neki hobby vagy valamilye ami elhasznalodott.
2011. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha évek óta ismeritek egymást,akkor valami személyesebbet is adhatnál neki.De ha azt veszem, hogy járni még csak 2 hete jártok, akkor ez pont jó, esetleg kihagyhatnád a plüssmacit(éreztetve ezzel, hogy már nem kislány), elvihetnéd helyette mozibe.

Ja, és egy jó tanács:

Nem kell mindent megvenni a csajoknak, mert utána reflexből elvárják.


23/N

2011. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért nem valami régi képet kereteztetsz be, amibe mondjuk sok közös emlék van? Vagy meg tudod te is csinálni, csak keretet kell venni.

És emellé egy plüssmaci, vagy egy vörös rózsa. :)

Jobban örülne neki, mintha vásárolsz, és kreatívabb is. (Főleg ha feltörnek az emlékek)

2011. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek kivéve a 2. válaszolónak. :)
2011. márc. 17. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kocsit lakással.


Ja amúgy valamilyen emlékezetes kép kerettel jó. :)

17/f

2011. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jo amit gondoltál ha a csajszi azt nézi mit veszel neki az már régen rossz...Szerintem már annak is nagyon megörülne ha felköszöntöd...
2011. márc. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Végül bon-bon rózsa plüss lett belőle, de azt mondta h a legjobban nekem örül :)

2011. márc. 20. 22:42
 10/10 anonim ***** válasza:
na ugye....
2011. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!