Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jackass69 kérdése:

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A barát nőmmel 2 év 3 hónapot voltunk együtt.A probléma az hogy szakítottunk ( nem zártuk le egymást és azon vagyunk hogy meg oldjuk a problémát és ujra össze jöjünk) de én még halálosan szerelmes vagyok belé de ő nem érez úgy mint én de ez az időszakban kaptam e-maileket egy idegen embertől hogy ő flörtöl 2 fiúval de e mellet engem is szeret és mikor át megyek hozzá akkor együtt vagyunk van minden csak mikor ott tartunk hogy akkor lehetne szex akkor aszt mondja hogy nem megy csak eddig és eszt 5 hete csinálja teljesen kétségbe vagyok esve hogy tudnám vissza szerezni őt az osztály társai pedig nem kedvelnek engem :S hiába kapom a leveleket ugyan úgy szeretem de ő eszt nem értékeli úgy vélem ÉN:18 éves vagyok a barát nőm 17 a szüzességünket is egymással vesztettük el.Mikor nincs velem gombóc van a torkomba és a hasamba is nem tudok aludni se és másra koncentrálni csak erre lassan teljesen be dilizek már az ön gyilkosság is meg fordult az agyamban de nem tudnám meg tenni kérlek segítsetek köszönöm
2011. márc. 16. 02:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Too much to read.
2011. márc. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!