Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti randizgatnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kései Sirató kérdése:

Csajok, ti randizgatnátok egy szívdöglesztően jóképű pasival, aki azonban nős?

Figyelt kérdés
Csak barátságnak indult, de beleszerettem egy ilyen pasiba. Nem akar elválni, de azt állítja hogy halálosan belém szeretett. Ti mit tennétek?
2011. márc. 16. 00:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy szeretett beléd. Ha pedig van benned egy ici-pici tartás, tisztelet, nem rondítasz bele más kapcsolatába.
2011. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ha nem ő rondít bele a kapcsolatba akkor,majd belerondít más,az ilyen pasikat nem kell félteni,eltudom képzelni h meletted még 3 lánynak ugyanígy csapja a szelet.ennyi...ahogy érzed..
2011. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jaj, de naiv vagy aranyom! Nem látod, hogy ő nem szerelmes belég?
2011. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az idődet vesztegeted. Nem fog elválni, neked csak akkor jut belőle valami, ha éppen titokban ráér...
2011. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fiúból is ennyi a hülye vagy csak a lányoknál van túlszaporulat. Lehet hogy én is az vagyok?
2014. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!