Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám jóvátenni?

Figyelt kérdés

Volt egy kisebb düh rohamom, mert a barátom haverja randalírozott az utcában késő este. És ahogy fordultam el a kezemmel véletlenül meg ütöttem a barátomat:(. Nem tudom mit tegyek. Nem akarom elveszíteni és jóvá akarom tenni a hibámat:(. Kérlek értelmes válaszokat írjatok:SS

17/L


2011. márc. 16. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Bocsáss meg, nem akartalak megütni."

Kezdésnek nem rossz.

2011. márc. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szerinted nem ezzel kezdtem?:///
2011. márc. 16. 00:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Ő volt rossz helyen! Ha nem akarja megérteni, hogy VÉLETLEN volt, akkor csak egy ürügy, hogy szakíthasson. Süss neki valami finomat, vidd el neki, mondd meg, "Eljöttem, hogy kibéküljünk. Ugye nincs ellenvetésed?". Ha kidob, akkor legalább a képébe nyomhatod a sütit, lefotózhatod a sütis képét, és kirakhatod fészbúkra. És kereshetsz egy normális pasit. Ha meg hajlandó foglalkozni veled, akkor lesz egy jó estétek.
2011. márc. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Meg érti, hogy véletlen volt, de akkor is nagyon rosszul esett neki.

Nem vagyok egy konyha tündér.., de megpróbálkozom vele. Köszi:/

2011. márc. 16. 01:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Hívd el hozátok főzz neki finom vacsit majd kapj fól gy szexi fehérneműt és cirógasd meg egy kicsit a O---
2011. márc. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez egész jól hangzik, de a végével nem értek egyet, na mind1. Köszönöm :DD
2011. márc. 16. 07:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor tuti megbocsájt én viszont mikor a b.nőm véletlen megütött tudtam hogy véletlen volt de azér játszottam a sértődötett hátha lesz valami aztán mindig lett szoval érted
2011. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem értem ..., de nem baj :D

Az a gáz, hogy ha nem találok ki vmit ami tényleg jó, akkor szakít:/

2011. márc. 16. 15:29
 9/13 anonim ***** válasza:
mondom vacsi szexi fehérnemű aztán szex
2011. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de a szexi fehérneműhöz is kell egy olyan alak ami tényleg jól is néz ki. nekem nincs az a "hanyatt vágom magam" alakom:SS
2011. márc. 17. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!