Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Érzem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Érzem már régóta hogy nem működik a kapcsolatom.2év alatt alig vannak közös szép emlékeink, alig jártunk vhova, minden a testiségről szól, kivéve a szexet, az nem ment soha. Nem tudok kiszállni. Ez egy körforgás.

Figyelt kérdés

nagyon sokszor szakítottunk, de ez a társfüggőség, vagy kapcsolatfüggőség az őrületbe kerget..a féltékenység, hogy lesz neki valaki más.. és inkább visszaszerzem.. hazudik neki, magamnak..ő hazudik nekem..magának..

a megszokás uralkodik az egész kapcsolaton,és talán mindkettőnk tudja ezt, de egymás szemében nem imserjük el,sőt rossz kedvünk lesz és megharagszunk egymásra, pedog mindketten jól tudjuk hogy ez nem szerelem.

nem tudom elengedni,hiába próbáltam. max 1 hónapig birom. de azt is csak úgy ha elérhetetlen, és szenvedek..akkor érzek valamit iránta..de amikor megkapom, akkor bűntudatom van, és nyűg az egész..érzem a boldogtalanság ízét..

nem kell más, mert nincs is más. hiába ismerkedek, senki nem tudja úgy felkelteni az érdeklődéseemt. r*hadt nehéz párt találni. talán én már sosem leszek boldog.. próbálom nem negatívan szemlélni a dolgokat, de annyira kilátástalan ez a szenvedés..ez a ragaszkodás.. ez a bizonytalanság, hogy mégis mi ez az érzés..mert mindig utólag jön rá az ember, hogy kincset vesztett el...

nekem ő egy kincs, de mégis valami hiányzik.


2011. márc. 15. 22:35
 1/8 A kérdező kommentje:
19L
2011. márc. 15. 22:36
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó jel, hogy így felismered, hogy sz*r az egész. És az utolsó mondatodra így magyarázatot is kapsz; "nekem ő egy kincs, de mégis valami hiányzik."


Nem kincs, hanem ahogyan írod, csak féltékeny vagy. Nehéz párt találni, és így "megnyugtató" a gondolat, hogy mégis van Ő Neked, pedig valójában mégsincs. Legyél erős, és szakíts. Én is úgy érzem, hogy sosem leszek már boldog, én is otthagytam egy ilyen nem működő kapcsolatot, átmentem ezen a féltékenységi mizérián is, hidd el sokkal jobb lesz. Minél előbb legyél túl rajta.

19/F

2011. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem megy...most sem vagyunk együtt.. de úgy néz megint kibékülünk..:S
2011. márc. 15. 23:02
 4/8 anonim ***** válasza:
KÖTŐDÉS. Szimplán kötődtök egymáshoz. Meg kell tanulni lemondani erről. Kezd új életet. Gyökeresen kell ezt megtenned.
2011. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5 évig voltam együtt az első barátommal. Ez így azért elég durva gondolom, első hallásra. :) A végén semmi tűz nem volt benne, kihűlt. Jöttek a viták, az érdektelenség, de hiába szakítottunk, visszatértünk a másikhoz. Amikor utoljára szakítottunk, 1 hónapig nagyon éreztem a hiányát: senki nem ölel, nem hív, nem számol be a napi eseményekről. 1 hónap volt a holtpont, utána egyre csak jobb lett. Jött a tavasz, a barátok elterelték a gondolataimat, jött valaki, aki megtetszett. (Végül nem jöttem vele össze, de legalább éreztem újra valamit, még ha ez is fájt kicsit.) Az életben, ha valami újra vágysz, akkor sokszor a régit el kell engedned. De ezzel teljesen új fejezet kezdődhet. Nekem hiányoztak a pillangók a hasamból, az a bódult érzés, egyszerűen élni akartam. Ha fiatal vagy, időhúzás egy romló kapcsolatban maradni - ha úgy érzed már nem lehet megoldani. Én is az utolsó percig harcoltam, de már nem volt egyikünknek se ereje.Engem már megfojtott ez a dolog, szabad akartam lenni. Az pedig nem szabad, aki nem tud elengedni egy embert, pedig érzi, hogy ennél többet akar. A szerelem fájdalommal jár, akkor is, ha már elmúlt, de ettől él az ember, hogy érez.
2011. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és még mindig ebben a kapcsolatban vagyok azóta is..
2012. ápr. 21. 18:58
 7/8 anonim válasza:
még mindig? én is ebbn a helyzetben vagyok
2014. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azóta történt valami? Én is teljesen ebben a helyzetben vagyok, amit leírtál, mintha én írtam volna... Csak mi most szakítottunk. Véglegesen.
2014. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!