Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint akar valamit? Mit képzel magáról?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottam a barátommal, mert egyáltalán nem törődött velem, nem is keresett...

előtte már többször beszéltünk erről, azt mondta h megváltozik, de nem tette, úh jobbnak láttam lezárni vele végleg, mivel majdnem 1 évig hülyített.

És most 2 hó után lájkolja a képem....

azóta pedig nem is hallottam felőle, tisztára hülyének néz?


2011. márc. 15. 21:20
 1/5 Joco901019 ***** válasza:
Ez a csávó csak szexelni akar veled semmi mélyebb kapcsolatot. Hagyd a fenébe.
2011. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lol és akkor mi van ha lájkol? odajött hozzád? hozzádért? beszélt veled? nem. csak kattintott egyet .
2011. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jó, én értem, h csak kattintott egyet, de akkor is, tudja h mennyire ki voltam/vagyok készülve miatta.

akkor miért csinál ilyet?, így nem tudom elfelejteni!

2011. márc. 15. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
jézusom, hogy neked mennyire nincs egy csepp eszed sem :DDDD mi van drágám ha tartani szeretne egy baráti- vagy köszönőviszonyt? lehetséges, hogy több esze van annak a gyereknek mint neked. fúúú de alacsony színvonalú vagy te!
2011. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

és akkor 2 hónapig felém se nézett?

írtam neki h vége, arra reagált 1 smst, amiből az jött le, h szerinte nincs vége és annyi. azóta nem keresett.

hát így akar megváltozni

2011. márc. 15. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!