Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja a sexet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a sexet? Miért nem kíván? Nem szeret? Van valaki más nő?

Figyelt kérdés

33hetes kismama vagyok. Párommal már lassan 5honapja nem élek sexuális kapcsoolatot.

nem közeledik felém semmilyen szinten. Hozzám se ér soha nem mondja h kiván vagy hogy rossz neki. sztem már nem szeret és nem vagyok kivánatos neki. lehet az is más adja meg neki?


2011. márc. 15. 20:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi baja lehet párodnak. Én szívesen szexelnék terhes nővel, szerintem nagyon vonzó.
2011. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Miért is? Legalább indokold meg mit mondtam ami az agyszintem gyerekké? 21:50-es válaszoló értelmes és nem olyan bamba mint a kérdező:P Nevetséges, hogy ilyen emberek vannak, LOL. Nekem nincsenek próblémáim, azért mert használom a sütni valóm:) Jah, hát gyerek lehetek, bocsi:) Én felnőttem és élek, te meg értelmetlenül kritizálsz. Szerintem a te fejed nagyon kemény lehetXD Miért is vitatkozol velem?:O
2011. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Ywerd ***** válasza:

Először nem akartam válaszolni, de kérdező reagálása az oltásokra meggyőzött arról hogy,szükséges.

Kedves kérdező:ha egy két ilyen válaszon felhúzod magad,ne csodálkozz ha a pasid is nagy ívben elkerül.A toleranciád töredéke egy átlagos emberének,akik maximum jót röhögnének ha ilyen debil hszt olvasnának,te meg mint egy idegbeteg úgy reagálsz.Ezzel alapvetően nem is lenne baj,ha nem egy kis életet hordanál a hasadban.Ezekkel az érzelmi kilengésekkel(amit gondolom a környezeted nap mint nap tapasztal) a gyereknek ártasz a legtöbbet.Inkább hallgatnál komolyzenét,vagy bármit ami megnyugtat,és boldoggá tesz.

A pasidtól meg kérdezd meg hogy mi a gond ,de normális hangnemben.

És hogy a kérdésedre szintén normális hangnemben válaszoljak:igen,szerintem valaki más van,pláne ha gyakran rajtad töltötted ki az olyan jellegű indulataid mint amit most egy két válaszoló kiváltott belőled.

2011. márc. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!