Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja a sexet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a sexet? Miért nem kíván? Nem szeret? Van valaki más nő?

Figyelt kérdés

33hetes kismama vagyok. Párommal már lassan 5honapja nem élek sexuális kapcsoolatot.

nem közeledik felém semmilyen szinten. Hozzám se ér soha nem mondja h kiván vagy hogy rossz neki. sztem már nem szeret és nem vagyok kivánatos neki. lehet az is más adja meg neki?


2011. márc. 15. 20:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát remélem, hogy mással szexel:)
2011. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
szerintem fejbe nem vagy 100as!!!!!!!!!!!aki ilyet ír az maga körül gondolkozzon el...és ne zaklass a marhaságoddal te idiota barom.ha unatkozol...tudod hol a helyed
2011. márc. 15. 21:35
 13/23 anonim ***** válasza:
jaj, de félek:) Nem vagyok idiota, de te nem vagy komplet az fix. Anyuka leszel nőjj már fel!!! Szomszédomban az 5 éves gyerek okosabb mint te. Milyen anya lesz belőled?? Hát nem nézem ki belőled:S Tényleg könnyű volt téged felcsinálni és ez is verte nálad ki a biztosítékot:) Jó hogy sz*pástól nem lehet terhes lenniXD
2011. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem tudsz dugni és itt kérdezed meg miért. LOL
2011. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

te engem ne oktass ki te kis senki!semmit nem tudsz rolam mellesleg.neked probléma van a fejedbe először ott kéne rendbe tenni

mki a maga háza körül sepregessen!!!!!!!!!!!!

kva anyádat ne irogass

2011. márc. 15. 21:45
 16/23 anonim ***** válasza:
Mondanám kapcsold ki magad, de inkább kapcsold be az agyad! Hogy lehetsz ilyen? Hát sajnálom a férjed, de tök komolyan mondom....
2011. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
hátttttt én nem szülnék gyereket egy olyan embernek akiről azt sem tudom, hogy megbízhatok e benne.... de még az interneten tegyem fel a kérdést, hogy miért nem kezdeményezi a szexet!? Neki nincs szája? nem tud válaszolni? Ha bizalmatlan vagy akkor ebből válás lesz. Minek szülöd meg azt a szerencsétlen gyereket? Apja se lesz. 33 hét után még parázol? úristenn micsoda emberek vannak....
2011. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. ne húzd fel magad ilyeneken, nincs jobb dolga a tizenpár éves kölyöknek. nyugi.

Nem lehet hogy a babát félti?

2011. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"tizenpár éves kölyöknek"

Ezt honnan szedted?:O Mert jó lesz huszonpár évesnek is.

2011. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ok.de agyilag olyan szinten vagy.
2011. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!