Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A saját barátotok ilyen? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját barátotok ilyen? Vagy csak szakításig? (lent)

Figyelt kérdés

a kérdésemhez hasonlót már tettek fel,csak a kérdés lányokra vonatkozott, de törölték, tehát én máshogy kérdezem.

van-e olyan 14-17 éves fiú, aki nem iszik(csak ritkán) ,nem cigizik,nem drogozik és okos, értelmes, valamint külsőre is a jó kategóriába tartozik.

tudom, akinek barátja van, általában tökéletesnek hiszi, de csak a szakításig, nem?


az a bizonyos 14 éves lány:D


2011. márc. 15. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 23éves de nem tesz ilyeneket.

A volt barátomat meg nem hittem tökéletesnek sem mikor együtt voltunk sem most:) A hibáival szerettem őt. És most is de már csak barátként.

2011. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én párom nem tökéletes, de olyan hibái vannak, amiket eltudok fogadni, és ezekkel együtt szeretem. Nálam alap, hogy ne szivarozzon, hogy értelmes legyen (fontos, hogy ilyen téren is feltudjak rá nézni), a drog nem tudom, hogy van másnál de nekünk eszünkbe sem jut, hogy ez kritérium legyen, külsőre (bár nem az volt az alapkritérium) gyerekkori álmom: barna haj, kék szem:D

A válasz: még szép, hogy van. A párom 17 évesen se csinálta ezeket, és most 21 évesen se...ez nálunk ALAP.

20-L

2011. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. várom a többit :)
2011. márc. 15. 22:07
 4/7 Girlnextdor ***** válasza:

az en parom 22 es dohanyzik, nagyon ritkan es mertekkel iszik tarsasagban de nem drogozik:)es meg okos is. 14-17 eves fiuknal azert eleg durva ha ilyeneket csinalnak...ott meg ertheto ha nem fogadod el hogyha dohanyzik:) biztosan letezik olyan korodbeli fiu aki mindezeket nem csinalja es meg inteligens is, csak kitartoan kell keresni/ varni

sok sikert 21/L

2011. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én párom mielött együtt legyünk cigizett,ivott,drogozott...Most semeiket nem csinálja ezek közül,és értelmes is:)..Ne a múltjáról itéld meg az embert,hanem arrol hogy mennyire tart hozzád.

amúgy én 17/L ő 19/F


Barátnőm (17/L) egy 20 éves pasival van,a srác soha nem cigizett,nem ivott,nem drogozott...értelmesnek nagyon értelmes,ám fele annyit sem foglalkozik a barátnőmmel mint az én párom velem.


De ez csak amit én látok...:)


Nem mindig az a jó fiú aki annak mutatja magát


+a barátnőmet meg is csalta 5 hónap alatt

2011. ápr. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem van, de nem ez az átlag, szal keresned kell, mert nem egyszerű belebotlani ilyenbe

én párom 23, nem cigizik, alkalomnál iszik, de nem részeg sose (szerencsére nem sörpárti, mert azt mindigis rühelltem), drog eszébe se jut, értelemről meg annyit, hogy elvan ő a kis kvantum optikájával (cuki lézerek)

én külsőt annyira nem tartom fontosnak, csak legyen ápolt, de egyébként 180 feletti, szőkésbarna, kékszemű, és rendszeresen (de nem versenyszerűen) úszik kedvtelésből, szóval van rajta izom fogni XD meg szerintem szép szabályos arca van, a fogsora meg tökéletes, nah de még jó hogy tetszik, ha a belsőt megszereted, a külső is úgyis fog tetszeni (oké, mondjuk barátomnál első látásra is tetszett, de volt már, hogy olyan velem, hogy amikor megláttam nem tetszett, de ahogy megismertem az illetőt és beleszeredtem, a külseje is vonzani kezdett)

hát amúgy mivel nekem ő az első barátom, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy tökéletesnek hiszem-e a szakítás után... bár remélem nem lesz szakítás amúgy

de azt viszont tudom mondani, hogy akikbe korábban voltam szerelmes, ott nagyon is észrevettem a hibáikat, amik nem tetszettek, hiába voltam oda értük, reménytelenül, de a hibáikkal együtt is elfogadtam és szerettem őket

barátomon még nem vettem észre semmi hibát, mármint ami nekem hiba

de hogy sokkoljalak: vallásos, és szeretne a házasságig várni azzal, hogy szexel

én nem vagyok olyan vallásos mint ő (ő se nagyon, észre se vettem egy ideig, nah meg amíg nem akarja lenyomni a torkomon, addig engem nem zavar vallásosság, szerintem csak jó), de én is ezt szerettem volna, szóval, nekem totál megfelel, az meg, hogy mi lesz, nem tudjuk még, szóval nincs házasság betervezve egyelőre :P nem olyan rég vagyunk együtt

2011. ápr. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kinézetet én nem tudom megítélni, de a többit nézve a 14-17 éves fiúk több mint fele ilyen, csak pont őket szarják le a lányok, valószínűleg te is, amit írsz csak duma. Tudom, mert voltam annyi idős.
2011. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!