Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy volt már hasonló kérdés, nem tudom..ha volt, és aki unja már ezeket, attól elnézést kérek!


18 éves lány vagyok, soha nem volt még barátom, jóformán semmilyen tapasztalatom nincs a pasik, férfiak terén...:(

Nagyon sajnálom ezt, és napról-napra, percről-percre egyre nehezebben viselem ezt...

Most lehet sokan azt képzelik, hogy biztosan csúnya vagyok, vagy valami nagyon idióta, béna, szerencsétlen lány...De ez végül is úgymond "általános" reakció ilyen esetben...


Sok fiúval ismerkedtem már, sok helyen: buliban, interneten, itt-ott. De valahogy egyikből sem lett semmi komoly. Tudom, h nem miattam van, mert semmi "hűdehatalmas" probléma (sem testileg, sem lelkileg) nincsen velem...átlagos lány vagyok..és most persze kezdhetném még magam jellemezni, de szerintem most itt felesleges...


De a lényeg, mindezzel arra akartam kilyukadni, hogy mit lehet ilyenkor tenni, amikor már nagyon elkeseredik az ember, hogy nincs egy olyan valakije, akiben bízhatna, akit SZERETHETNE! Akivel kimehetnének együtt ebben a szép tavaszi időben sétálni a Margitszigetre..stb stb.. nagyon hiányzik már minden ilyen dolog...és annyira el vagyok keseredve emiatt.


Valaki tud javasolni nekem valamit?

Köszönök minden hasznos/segítő hozzászólást! :))

(U.: Bocsi, h hosszú lett.)


2011. márc. 15. 17:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy pont olyan vagy, hanem arra utaltam, hogy könnyen át lehet verni mindenkit. Nem lehet kijelenteni, hogy nem olyan vagy. Ennyi.
2011. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

18f!


Először is bocsi (még akkor is, ha nem érint annyira ez a dolog), h nem írtam...de most jutott csak eszembe.


Ezt az ominózus mondatot: "Várd ki szépen te is azt a kevés kis időt, ami elég a másik oldalnak megvilágosodni, hogy tényleg jó nőt, és nem gyors lukat akar." értettem én az elején is, hogy arra gondolsz, amikor megkomolyodik a másik fél is..


Ha olyat mondtam volna, hogy nekem jár pasi, akkor elnézést..nem így gondoltam.. bár igazából nem tudom te hogy érted ezt...nekem csak az a bosszantó, hogy velem mindig a következő szituáció következik be: Ha neten ismerkedem (bár ez már csak a múlt), legtöbbször oda lyukadtunk ki, hogy mennyire fantasztikus nő lehetek, mennyire kommunikatív értelmes..stb bla bla bla..vagyok..tehát minden ilyen pozitív dolgokkal illettek...aztán persze a talinál mégsem lett semmi..és nem azért, mert ÉN nem voltam olyan, mint amilyennek beállítottam magam! Aztán ha személyesen ismernek meg, akkor sem könnyebb a helyzet...pl van nem is egy osztálytársam, akinek hallottam a véleményét rólam...és annyira pozitív volt, hogy nagyon meglepett.és azt mondta, nagyon szerencsés lesz majd AZ a valaki....és tényleg nem egy ember mondja ezt...és pontosan ez az, amitől ki vagyok bukva, hogy akkor mégis mivan?! Akkor mégis miért nem jön össze semmi?

Mi a gond? Hihetetlen mennyit tudok ezen agyalni...és nagyon utálom.. és amúgy azt, hogy mindenképpen idősebb pasit szeretnék, azt többek közt emiatt is mondtam, mert az előbb említett emberek többsége is idősebb, mint én...

de persze kivétel erősíti a szabályt, tudjuk.


Köszönöm a kommentjeidet!

2011. márc. 21. 20:56
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő!


Persze, hogy nagyon könnyű átverni embereket...de annyira ismerem magamat, hogy tudjam azt magamról, hogy én általában ezeket ki tudom szúrni. Vagy nem, dehát akkor így jártam..

2011. márc. 21. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!