Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy volt már hasonló kérdés, nem tudom..ha volt, és aki unja már ezeket, attól elnézést kérek!


18 éves lány vagyok, soha nem volt még barátom, jóformán semmilyen tapasztalatom nincs a pasik, férfiak terén...:(

Nagyon sajnálom ezt, és napról-napra, percről-percre egyre nehezebben viselem ezt...

Most lehet sokan azt képzelik, hogy biztosan csúnya vagyok, vagy valami nagyon idióta, béna, szerencsétlen lány...De ez végül is úgymond "általános" reakció ilyen esetben...


Sok fiúval ismerkedtem már, sok helyen: buliban, interneten, itt-ott. De valahogy egyikből sem lett semmi komoly. Tudom, h nem miattam van, mert semmi "hűdehatalmas" probléma (sem testileg, sem lelkileg) nincsen velem...átlagos lány vagyok..és most persze kezdhetném még magam jellemezni, de szerintem most itt felesleges...


De a lényeg, mindezzel arra akartam kilyukadni, hogy mit lehet ilyenkor tenni, amikor már nagyon elkeseredik az ember, hogy nincs egy olyan valakije, akiben bízhatna, akit SZERETHETNE! Akivel kimehetnének együtt ebben a szép tavaszi időben sétálni a Margitszigetre..stb stb.. nagyon hiányzik már minden ilyen dolog...és annyira el vagyok keseredve emiatt.


Valaki tud javasolni nekem valamit?

Köszönök minden hasznos/segítő hozzászólást! :))

(U.: Bocsi, h hosszú lett.)


2011. márc. 15. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

fel a fejjel.:) próbálj meg kihívóbban öltözködni, akkor talán mégjobban felfigyelnek rád a srácok.:)


értelmes lánynak tűnsz, azt pedig mindenki szereti nem hiszem probléma lehet ott..

ha valaki közeledik feléd ne hátrálj.:P

2011. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bár túlzottan hasznos tanácsot nem tudok adni, de azt azért elmondom, hogy én idősebb vagyok nálad, de velem is hasonló a helyzet. Át tudom érezni, hogy min mész keresztül. Ne csüggedj, eljön még a mi időnk is egyszer.
2011. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztató szavakat :) de amúgy nem vagyok olyan típusú, hogy ezen kesergek a nap minden percében! Azaz belül nagyon sokat gondolok rá, de ez kívülről annyira nem jön le. Vidám vagyok, ma is annyira örültem a jóidőnek. :)


Igyekszem nyitva tartani a szemem, lehet jobban kéne figyelni a srácokat, hogy mikor mit akarnak.

2011. márc. 15. 18:08
 4/13 A kérdező kommentje:

Második! Én is ebben bízpm, de néha már tényleg annyira reménytelen...hogy nagyon nehéz bízni...


Sok sikert Neked! :)

2011. márc. 15. 18:09
 5/13 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondom, hogy mit ne tegyél. Ne szeress bele a szerelembe! Ne ugorj a nyakába az első srácnak, aki olcsó bókokkal közeledik, mert könnyen kihasználhat!

Járj el olyan helyre, ahol normális srácokat találsz. Az sem gond, ha egy ideig nem lesz párkapcsolatod, de ismerősöket szerezhetsz és lehet, hogy egyszer valakit bemutatnak neked.

2011. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi, óvatos vagyok, és én aztán pontosan nem vagyok olyan, aki bedőlne egy pár bóknak..:D
2011. márc. 15. 19:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Pontosan nem olyan vagy... Lehet, de a szemem előtt zajlik egy ilyen. Nem gondoltam volna, hogy ilyen átlátszó csajozási trükkökkel ennyire meg lehet bolondítani egy (elvben felnőtt) nőt. Ezért intelek óvatosságra.

Miért nem lett egyik ismerkedésből sem semmi komoly?

2011. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek elkeseríteni, de az idő sok mindent megold. Egy biztos: ha "sietteted" a dolgot, azzal csak szarba léphetsz! Ne AKARJ valakit, mert abból a végén az lehet, hogy már mindegy, csak "fasz" legyen. Várd ki szépen te is azt a kevés kis időt, ami elég a másik oldalnak megvilágosodni, hogy tényleg jó nőt, és nem gyors lukat akar.

Én őszintén bízom benne, hogy sikerülni fog. Mi másfél éve vagyunk együtt, és hát... Nem akarlak nagyon iríggyé tenni, de egész más vagyok azóta. Valahogy azt érzem, hogy végre tényleg elkezdtem élni...

Ha tényleg megfelelsz a kissé homályos személyleírásodnak, nem váratnak sokáig.


A formás mell és fenék kb. 20%-ot emel az összképen, szóval sose sajnáld azt a pár percet a mozgásra! Amíg férfiakat keresel, addig ezzel

rosszul nem járhatsz!



Ui.: Nemtom milyen vagy, de nem a disco-ban fogod megtalálni a tízpontosat. A férfiak nagy része ilyenkor alapvetően töketlen, szóval, ha úgy érzed, itt az igazi, pislogj oda szép nagyokat, vagy mittudomén (te vagy a nő...).

2011. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért mondod ezt, hogy én pont olyan vagyok...

Miből gondolod ezt?


Igenis bevallom, nagyon jólesnek az olyan bókok, amik dícsérőek, kellemesek, mégha nem is mind igazak.. de ez minden nőnél gy van szerintem.

De ez nem azt jelenti, hogy be is dőlök nekik egyből..

Néha már tényleg nagyon nehéz ellenállni, igen, de attól még biztos vagyok abban, hogy nem állnék le csak úgy valakivel, merthogy olyan elkeseredett lennék.. :)


Nem értem..mi az, h várjam ki az időt, amig a másik oldal megvilágososdik? Gondolom, mire célzol..és ezért is gondolom, h egy 18 éves érett lányhoz, nem egy 17-18 éves fiú illik..legalábbis én nem ilyen korút "keresek".

Én valaki komolyabbat szeretnék, mint akik a kortársaim.. :D


Pedig elég irigy tudok lenni.. :P

Amúgy nem baj, h mondtad, és örülök, sok boldogságot nektek! :)


Csak nem tudmom mennyi az a kis idő..mennyit kéne még várnom..néha nagyon mély, és reménytelen gondolataim támadnak.. de talán ha kijutok a suliból, tágabb körbe, majd lesz alkalmam új embereket megismerni.

2011. márc. 16. 19:45
 10/13 anonim ***** válasza:

"Várd ki szépen te is azt a kevés kis időt, ami elég a másik oldalnak megvilágosodni, hogy tényleg jó nőt, és nem gyors lukat akar."


Szal ez kb. annyi, hogy előbb-utóbb lesz valaki, akinek nem csak egy jó kör lennél, hanem mondjuk kicsit több... Lesz, aki majd nem csak dugni akar...


Abban meg ne legyél olyan biztos, hogy neked JÁR az idősebb pasi. Nem jár! Lehet, hogy jobban passzolna hozzád (így távolról nem tudom megmondani), de nem jár! Én nem hiszem, hogy nincs olyan korodbeli, akivel ne lehetnél boldog.


Nem vitatkozunk, mert ebben úgysem fogsz velem egyetérteni. Szerintem inkább köszönd meg, ha lesz valakid, és ne vedd természetesnek.


Na én voltam az utolsó kommented előtti válaszoló...


18/F

2011. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!