Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok ha nincs kivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha nincs kivel megbeszélnetek a gondjaitokat? A barátotoknak meg nem mondhatjátok el, mert ő meg a szüleinek elmondhatja és akkor abból lesz a baj.

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 17:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nézd a dolog egyszerü ha olyan lány vagy akiért érdemes tüzön vizen keresztül menni,mert szereti a fiúját,és nem csak érdekböl,akkor a fiúnak alapból tudnia kellene mit kell tenni..én simán szembeszálnék a szüleimmel ha olyan lány akadna nekem mint nem..
2011. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
mindennél jobban szeretem őt, és ő is engem ahogy ő mondja) ...
2011. márc. 18. 20:00
 13/13 Moszuke ***** válasza:

ha szeretitek egymást egy közétek álló szülői pár csak erősíti a köteléket:) ezzel a szülők maguk alatt vágják a fát, hogy ha tiltanak egymástól titeket vagy ha elítélik a gyerekük szíve választottját.. egy értelmes szülő ezt felfogja és eszerint cselekszik..

az én párom anyja is biztos vagyok benne, hogy lenéz engem és egy pénzeszsákot akarna a lányának...na és?:) megbeszéltük a párommal és szorosabb lett a kötelékünk. oszt ennyi


ui.:

ha friss válaszokat akarsz tedd fel megint ugyanezt a kérdést..

de a storyt akkor már eleve írd bele. csö

2011. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!