Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik igaz az, hogy akkor veszitek észre, hogy szerettek valakit, ha már nincs veletek?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon nyögve-nyelős a dolog, nem akarja komoly kapcsolatra adni a fejét. Pár hete észrevettem, hogy állandóan bújik hozzám, reggelente sokszor arra ébredek, hogy néz engem, iszonyat jó együtt a szex, egyre többet hív át... szóval úgy látom, elkezdett érezni valamit.

Viszont pár napja elég bunkó lett, és ma fogunk beszélgetni, mert azt mondta van 1-2 dolog, ami neki nem tetszik, és most én is megfogom neki mondani a magamét, csak az a helyzet, hogy most nem fogja egyből belátni, hogy gyerekes és nem becsül meg eléggé...

valószínűleg ma véget vetek a dolognak, bár szeretem, de ha nem akar felvállalni barátnőjeként, akkor nem akarom folytatni.

Szerintetek utána rájön, hogy szeret vagy esélytelen??


2011. márc. 15. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked mi számít komoly kapcsolatnak?

Lehet őt riasztja ez a szó, és ha nem mondogatnád,

akkor neve nincs kapcsolatotok lenne,ami viszont szuperül működne.

Van ami neki se tetszik,van ami neked se. Nem tudod mért akar,és mit akar neked mondani,de te már támadni akarsz.

Azt javaslom,csináljatok egy olyan beszélgetést, mindketten adtok a másiknak 10-15 percet,amiben elmondhatja amit akar,addig a másik figyel,és nem szól közbe.

Így megtanuljátok végig hallgatni a másikat.

Javaslom,úgy tálald a dolgot,hogy neked mi és hogyan

esik rosszul,ne minősítgesd,mert ettől még senki nem változott meg,

csak mert azt mondták rá..

De ha te előre elhatározod hogy véget vetsz ennek,

akkor ennek a beszélgetésnek se sok értelme van.

Nem akar fel válallni barátnőjeként miben merül ki?

Az utolsó kérdésed elárulja,az hogy véget akarsz vetni,

taktika lenne a részedről,hátha utána rájön.

Nos,igen,van aki csak ebből jön rá,de ha elég jót beszélgettek, akkor erre nem lesz szükség.

2011. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"iszonyat jó együtt a szex, egyre többet hív át... szóval úgy látom, elkezdett érezni valamit."


Nem lehet, hogy itt van valami összefüggés? :) Jó a szex, talán kedvel is, de ennél többet nem akar.

Egyébként az, hogy csak akkor kezdünk értékelni természetesnek vett dolgokat, amikor már nincsenek, az nem csak ránk "pasikra" (utálom ezt a szót) igaz, hanem a legtöbb emberre. Sajnos ilyen az ember. Amit természetesnek vesz, vagy amit túl könnyen megkap azt hajlamos elhanyagolni. Próbáljátok megbeszélni, aztán kiderül.

2011. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Moszuke ***** válasza:

az ember hülye.. tehát esélyes, hogy igen, de sztem a ti esetetek más.

téged szimplán elvakít a szerelem.. a srác meg 1 raj.(?)

de inkább tévedjek.. és legyetek boldogok soká~~~

2011. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
LOL, még indulás előtt beírtál C.? Remélem minden jól alakul. :D
2011. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!