Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés

Sziasztok 15 éves srác vagyok és nem tudok csókolózni.

A barátnőm tudja hogy nem tudok csókolózni és nem is próbálkozik vele és engem idegesít hogy nem tudom lesmárolni

segítsetek!!!:(


2011. márc. 15. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
odahjolsz és megcélzod a száját...
2011. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

meny oda fogd meg a kezet es mond meg neki h na most csokolozni fogunk mig foghagymaszagu nem lesz

ja es ne egye fokhagymat ugy hoszabb ideig tart:)):)):)):D:D:D

2011. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem ne parázz,engem a barátom úgy csókolt meg hogy teljesen meglepett,csak lazán vedd,öleld át és puszilf meg a száját,aztán ne vedd el az arcod,a többi meg úgyos , magától jön,nem kell ettől félni,a lány is hagyni fogja, az első csókod tuti felejthetetlen lesz,hogy jó vagy rossz irányba,azt csak te tudhatod :)
2011. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj fiam:)

Először is megpuszilod finoman a száját. Egyszer, kétszer..utána megpuszilod csak a felső ajkát, utána csak az alsó ajkát, finoman meg is szívhatod (érezni fogod h mi fér bele).Ha oda kerülsz h nyelves....nos akkor kidugod a nyelvecskéd. Finoman!! Nem úgy mintha a manduláját akarnád kiszippantani hanem csak érzéssel...Ő is kifogja dugni a nyelvét. Ezután finoman elkezdesz körözni a nyelveddel, vagy éppen olyan figurát írsz le vele amilyet csak akarsz. Ha "meguntad" a "pózt" akkor átfordítod a fejed a másik oldalra. Ott is folytatod amit elkezdtél. Ha elég abbahagyod, vagy a párod abbhagyja és kész. Lezárhatod a csókot szájrapuszival vagy finoman megharapod az ajkát. ismétlem! Finoman!

Ja és a kezed legyen a fején,gyengéden a két kezeddel megfogod a fejecskéjét vagy öleld át közben vagy ilyesmi.Ne csak az h állsz mint egy villanyoszlop és dugdosod a nyelved. Remélem segítettem vmit. Sok sikert:)

2011. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Csináld spontán és gyorsan aztán közben lasulj le egy kicsit ha nem vagy jó benne hagy hogy ő vezessen, csak reagálj ha ő bedugja a nyelvét te visszonozd, vagy gyengéden harpj bele az alsó ajkába de nagyon finoman. Az egészet érzésből kell igazán nem lehet szerintem tanulni ugy csináld ahogy jól esik...
2011. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Közel hajolsz, fej kicsit oldalra, száj kinyit(nem túl nagyra persze:) ), nyelv át a párod szájába.
2011. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Én a barátnőmet hamarabb kinyaltam, mint hogy megcsókoltam volna :D Szóval nem azért má' de elég gáz vagy öcsém xD
2011. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
odahajolsz leharapod a fejet es utanna gond letudva
2011. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez spontán jön. Énis paráztam de mennyit.jaaaj..) azok a régi idők:) de ne parázz..jön magától.
2011. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget:)
2011. márc. 16. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!